Hadise ile boşanma aşamasında olan Mehmet Dinçerler sessizliğini bozdu!

Kısa bir süre önce evlenen Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti, boşanma kararı almalarıyla sosyal medyayı adeta salladı. Ünlü isimlerin boşanma sebepleri hakkında ortaya atılan iddialara yönelik Mehmet Dinçerler'den ilk açıklama geldi. İşte detaylar...

Hadise ile boşanma aşamasında olan Mehmet Dinçerler sessizliğini bozdu!

Geçtiğimiz nisan ayında sessiz sedasız nikah masasına oturan ünlü şarkıcı Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti, evliliklerinin birinci senesi dolmadan boşanma kararı aldı. Dinçerler'in daha az konser yapmasını ve kapalı giyinmesini isteyen ailesinin baskısından bunalan Hadise'nin fikir ayrılığı nedeniyle bu kararı aldığı iddia edildi.

Geçtiğimiz akşam boşanma haberleri çıkan Hadise ve Mehmet Dinçerler, sosyal medya hesaplarından birbirini takibi bıraktı ve ardından Dinçerler, Instagram hesabından Hadise ile olan fotoğraflarını sildi.

Boşanma kararının duyulmasının ardından Instagram hesabından açıklama yapan Hadise, "Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet'e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim" dedi.

"SUSMAM, 1 SENEME HAKSIZLIK OLACAK"

Instagram hesabından bir açıklama yaparak hakkındaki iddiaları yalanlayan Dinçerler, şunları söyledi: "Çok özel ve hassas olan bu konuda sessiz kalmak en doğrusu olur diye düşünmüştüm. Gelinen durumda ise, yapılan yakıştırmalar' görünce susmanın şahsıma, aileme ve özellikle çok emek verdiğim son 1 seneme haksızlık olacağını düşünüyorum."

"SANAT HAYATINI EN ÇOK DESTEKLEYEN KİŞİ BEN OLDUM"

"Karşılıklı olarak çok değer vererek başladığımız ilişkimiz son bulmuş olsa da, ilişkimiz süresince Hadise'nin sanat hayatını belki de en çok destekleyen kişi oldum. Konserlerini ailem dahil en önden gururla izlediğime ve başarılarıyla da kendisiyle onur duyduğuma herkes şahit olmuşken, bugün öne sürülen iddiaları şaşkınlıkla karşılıyorum."

Hadise ile boşanma aşamasında olan Mehmet Dinçerler sessizliğini bozdu!

"HİÇBİR TALEP VE İSTEĞİM OLMAMIŞTIR"

"Evliliğimizi sonlandırmak ortak görüşümüz doğrultusunda olup, tek isteğim süreci herkes için en hayırlı olacak şekilde saygı çerçevesinde bitirmektir. Başka hiçbir talep ve isteğim olmamıştır. Kendi dünyama dönmek adına herkesten bana ve aileme saygı rica ediyorum. Sevgiler..." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER