Hadise ile boşanacak olan Mehmet Dinçerler'in görüntüleri ortaya çıktı! Kerimcan Durmaz ile...

Kısa bir süre önce nikah masasına oturan ancak mutluluğu bulamayan Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti, boşanma kararı aldıklarını duyurmuştu. Yapımcı Erol Köse, sosyal medya hesabından Dinçerler'in Kerimcan Durmaz ile çekilmiş bir videosunu paylaşmasıyla dikkat çekti. İşte detaylar...

Hadise ile boşanacak olan Mehmet Dinçerler'in görüntüleri ortaya çıktı! Kerimcan Durmaz ile...

Geçtiğimiz nisan ayında sessiz sedasız nikah masasına oturan şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler'in mutluluğuna gölge düştü. Evliliklerini gözlerden uzak yaşayan çift, boşanma kararı aldı.

Boşanma kararının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Hadise, "Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet'e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmayan Mehmet Dinçerler, Instagram hesabından eşini takipten çıkartarak birlikte olan fotoğrafları sildi. Magazin gündemine dair yaptığı paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren yapımcı Erol Köse, Instagram hesabından Mehmet Dinçeler ve DJ Kerimcan Durmaz'ın arabada sohbet ederken çekilen görüntülerini yayınladı. Köse'nin "Hadise'nin kocasının farklı zevkleri" notuyla yayınladığı videoda Dinçerler'in birlikte yemek yediği Durmaz'ı evine bıraktığı duyuluyor. Durmaz'ın videoda "Beni eve götürür müsün artık. Yemeğimizi yedik, tatlımızı yedik, kahvemizi de içtik beni rahat bırak artık. 'Bekleyenin mi var, arkadaşın mı gelecek?' diye hiç sormuyorsun" dediği Dinçerler'in de "Seninle vakit geçirmek..." dediği duyuluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER