Hadise Giydiği O Elbiseyle Nurgül Yeşilçay'a Rakip Oldu!

Hadise reklam yüzü olduğu sağlık ürününün tanıtımı için kamera karşısına geçti. Hadise toplantıya Raisa Vanessa imzalı mor bir elbise ile katıldı.

Hadise günümüzde kadınların güzellik için en çok tercih ettikleri ürünler arasında yer alan kolajen içerikli bir markanın tanıtım yüzü oldu. Markanın lansman programına ünlü modacı Raisa Vanessa imzalı bir elbise ile katılan Hadise'nin tarzı oldukça beğenildi.

hadise

10 AY ÖNCE NURGÜL YEŞİLÇAY GİYMİŞTİ

Aynı markanın aynı renkteki elbisesini 10 ay önce oyuncu Nurgül Yeşilçay bir resim sergisinin açılışında giymişti. Hadise ve Nurgül Yeşilçay arasında elbiseyi en iyi kim taşıyor sorusuna çoğu sosyal medya kullanıcısı oyunu Hadise'den yana kullandı. "Hadise, elbiseyi peşin ödeyen gibi", "Nurgül Yeşilçay ise taksitle ödeyen gibi" olmuş yorumları yaptı.

hadise nurgül yeşilçay raisa vanessa

"HİÇ UNUTAMAYACAĞIM BİR AN YAŞADIM"

Reklam filmi için kendisine gelen tekliflere 'Evet' demeden önce markanın içeriğine mutlaka baktığına dikkat çeken Hadise, "İnanmadığım bir işte yer almam" ifadelerini kullandı. Hadise, "Bana reklam filmi teklifi ile geldiklerinde çok enterasan zamanlar yaşadık. Ben o dönem karantinaydım, bir ön görüşme yaptık, 'Bunu da hiç unutmayacağız' dedik" şeklinde konuştu.

hadise

"İÇİMDEN GELDİĞİ GİBİ SÖYLÜYOR ÖYLE YAŞIYORUM"

Hadise, hayatında doğallığa çok önem verdiğini, içinden geldiği gibi konuştuğunu, her zaman içinden geldği gibi davrandığını bunun da sosyal medya paylaşımlarına yansıdığını söyledi. Reklam yüzü olduğu markanın içeriğinde yer alan kolajen ürünün cildi sıkılaştırdığını ve elastikiyet sağladığını vurgulayan Hadise. "Kolajen biz kadınların hayatının her anında var artık, erkekler buna ilgi gösteriyor mu bilmiyorum ama kadınlar için çok önemli. Reklam filminde dikkat ederseniz yüzümde hiç makyaj yok, makyözüm sadece hafif bir pudra sürdü o kadar, ben kendimi makyajsız da çok beğeniyorum. Reklamda makyajsız bir Hadise var. Gündemimizde herkes -nasıl diyeyim- herkes gibi olmak istiyor ama aslında herkes kendi gibi olmayı öğrenmeli. Herkes kendisini sevmeyi öğrenmeli. Ben kendimi bazen aldığım kilolarla bazen de verdiğim kilolarla, bazen makyajlı bazen makyajsız çok seviyorum" şeklinde konuştu.

hadise raisa vanessa

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2021, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER