Hadise Ebru Gündeş-Reza Zarrab Hakkında Yıllar Önce Bakın Ne Demiş?

2019 yılında Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab ile aşk yaşadığı iddia edilen Hadise, hakkında çıkan haberlere ateş püskürdü. “Kimse benim namusumu ve şerefimi lekeleyemez” diyen Hadise’nin yıllar önce Ebru Gündeş ile Reza Zarrab hakkında ne söylediği ortaya çıktı.

Magazin gündemi bugün Ebru Gündeş, Reza Zarrab ve Hadise haberleriyle çalkalanıyor.

‘’Evlilik birlikteliğinin temelinden sarsıldığı’ gerekçesiyle 11 yıllık eşi Reza Zarrab’a boşanma davası açan Ebru Gündeş, dava dilekçesinde eşinin kendisini başka kadınlarla aldattığını iddia etti. Gündeş’in açtığı boşanma davası magazin gündemindeki sıcaklığını korurken, söz konusu kadınlar arasında Hadise’nin de olduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Hadise, çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak iddiaları sert bir dille yalanladı. 

"KİMSE BENİM ŞEREFİMİ NAMUSUMU LEKELEYEMEZ!"
Ünlü şarkıcı, "Güne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez! Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım" açıklamasında bulundu.

YILLAR ÖNCE BAKIN NE DEMİŞ
Snob Magazin'in haberine göre; Gündeş ve Zarrab çifti 5 yıl önce yine boşanma haberleriyle gündemi meşgul ediyordu. O sıralar Ebru Gündeş’i sahne aldığı bir mekanda dinlemeye giden Hadise’ye gazeteciler Gündeş ve Zarrab çiftinin boşanma haberlerini sormuştu.

Hadise Ebru Gündeş-Reza Zarrab Hakkında Yıllar Önce Bakın Ne Demiş?

"NE YAŞANIRSA YAŞANSIN EBRU’NUN YANINDAYIM..”
Hadise, Ebru Gündeş-Reza Zarrab çiftinin boşanma davasına ilişkin, "Ne yaşarsa yaşasın ben Ebru'nun yanındayım. Hepimiz hayatımızda bir şeyler yaşayabiliriz. Önemli olan her anlamda dostlarımızın yanında olabilmek" açıklamasını yapmış.
 

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2021, 16:15

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE