Hadise'den Kadınlara Mesaj: Kendinizi Ezdirmeyin!

Cesur pozları ve iddialı dansları ile son zamanlarda gündemden düşmeyen Hadise, tüm kadınlara özgür ve cesur olun diyerek seslendi. Cosmopolitan dergisine verdiği cesur pozlar ile dikkatleri üzerine çeken Hadise, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımda “Kadın güçlüdür, kadın özgürdür, kendimizi ezdirmemeliyiz” ifadelerini kullandı.

Hadise'den Kadınlara Mesaj: Kendinizi Ezdirmeyin!

Hadise’den kadınlar için güç mesajı geldi. Geçtiğimiz günlerde Cosmopolitan dergisine verdiği cesur pozlar ile dikkatleri üzerine çeken ve ülke gündeminin zirvesine yerleşen Hadise, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımda “Kadın güçlüdür, kadın özgürdür, kendimizi ezdirmemeli, içimizdeki gücün farkında olmalıyız” notunu düştü.

BİNLERCE BEĞENİ ALDI

Fotoğraftaki pozu ile dikkat çeken Hadise’nin kadınlar ile ilgili yaptığı bu yorum binlerce beğeni aldı. Şarkıcı, geçtiğimiz günlerde bir derginin Şubat sayısı için cesur pozlar vermiş ve çok konuşulmuştu.

Look towards me ⚡

Hadise (@hadise)'in paylaştığı bir gönderi ()

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 13:41

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE