Hadise'den intihar ettiği iddia edilen Hafsanur Sancaktutan'a destek!

Hafsanur Sancaktutan’ın bileklerini keserek intihar ettiği iddia edilmişti. Güzel oyuncu daha sonra bu iddiaları yalanlamış ve hastaneye gitmesinin sebebini zehirlenmesi olarak göstermişti. Tüm bu iddiaların üzerine Hadise daha fazla sessiz kalamadı.

Hadise'den intihar ettiği iddia edilen Hafsanur Sancaktutan'a destek!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Hadise, Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda Beyaz TV'de bugün yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Hafsanur Sancaktutan'ın intihar teşebbüsünde bulunduğu iddialarına tepki gösterirken çarpıcı ifadeler kullandı. Son dönemde yaptığı açıklamalarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi sürdüren ünlü şarkıcı Hadise, Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda Beyaz TV'de bugün yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Hafsanur Sancaktutan'ın intihar teşebbüsünde bulunduğu iddialarına tepki gösterirken çarpıcı ifadeler kullandı.

RTÜK gerekeni yapar!
Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda Hafsanur Sancaktutan'ın intihar teşebbüsünde bulunduğunu iddia eden magazin yorumcusu Bircan Bali için "Bu sefer hedeflerinde gencecik bir kadın var! Yine aynı tavırlar, aynı tehditler, aynı hadsizliklerle bir kadını defalarca kez açıklama yapmak zorunda bırakıyorlar. Magazin adı altında yapılan özel hayata saldırının sınırları artık tamamen ortadan kalktı. Her gün daha fazlasına şahit oluyoruz! Umarım bu konuda en yetkili birim olan RTÜK gerekeni artık yapar." ifadelerini kullanan Hadise sosyal medyada gündem oldu. 

İşte o paylaşım;

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2023, 20:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER