Hadise'den dikkat çeken "Babalar Günü" paylaşımı!

Son günlerde başarılı oyuncu Kaan Yıldırım ile olan birlikteliklerinin sonlandığı konuşulan ve bu nedenle magazin gündeminden bir türlü düşmeyen Hadise, babasının babalar gününü sosyal medya hesabından paylaştığı bu fotoğraf ile kutladı. Bu paylaşımdaki mesajlar çok konuşulacak...

Hadise'den dikkat çeken "Babalar Günü" paylaşımı!

Hadise ve Kaan Yıldırım aşkı mutsuz sona doğru hızla ilerlerken bugün çıkan haberlere göre; Hadise, Kaan Yıldırım'ın eşyalarını özel şoförü ile Yıldırım'ın evine yollamıştı.

Hadise Kaan Yıldırım

HADİSE'DEN İMALI BABALAR GÜNÜ PAYLAŞIMI!

Aşk hayatı nedeni ile zor günler geçiren Hadise, babasının babalar gününü kutlamayı ihmal etmedi. Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından babası ile çekildiği fotoğrafları paylaştı. Hadise'nin babasıyla birlikte paylaştığı bu fotoğrafa yazdığı not ise Kaan Yıldırım ayrılığından sonra oldukça imalı bulundu.

Hadise'den dikkat çeken "Babalar Günü" paylaşımı!

"BABANIN VERDİĞİ GÜVEN KADAR GÜZEL BİR DUYGU VAR MI?"

Hadise babası ile paylaştığı fotoğraflarına not olarak bu sözleri düştü;

“Senin arkanda baban var kızım.” diyebilen bir babanın verdiği güven kadar güzel bir duygu daha var mı?

Önce bana bu duyguyu yaşatan babamın, yaşatabilen tüm babaların ve çocuklarına babalık yapan tüm annelerin babalar günü kutlu olsun.

Hadise (@hadise)'in paylaştığı bir gönderi

HADİSE KAAN YILDIRIM EVLENECEK Mİ? | MESAJ DOLU 10 FOTOĞRAF | BÜYÜK AŞKIN BİLİNMEYENLERİ

Hadise ile Kaan Yıldırım evlenecek mi? Hadise ve Kaan Yıldırım çifti geçtiğimiz yaz bu zamanların en hızlı aşıklarıydı. İlk fotoğraflarını paylaşmış, ilk tatillerine çıkmıştı. Aradan geçen bir yılda 4-5 kez ayrıldılar son olarak da aralarına Reza Zarrab krizi girmişti ama…

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2021, 13:40

Selçuk Uzun

YORUM EKLE