Hadise'den 13 Milyon takipçi sevinci!

Geçtiğimiz günlerde önce Beyonce'nin onu taklit etmesi ardından da O Ses Türkiye programında var olacak mı olmayacak mı sorusuyla gündeme gelen Hadise, 13 Milyon takipçiye ulaşmasını böyle kutladı.

Hadise'den 13 Milyon takipçi sevinci!

Paylaşımlarıyla ve çeşitli haberlerle gündemden düşmeyen Hadise, Instagram takipçi sayısı 13 Milyon olunca havalara uçtu!

Hadise'den 13 Milyon takipçi sevinci!

Bu fotoğrafı paylaşıp altına ''13 Milyon takipçiye ulaştığımı duyduğum an '' notunu düşen Hadise, güzelliği ve sesi ile gündeme gelmeye devam ediyor.

Hadise'den 13 Milyon takipçi sevinci!

O SES TÜRKİYE'DE ARTIK 'HADİSE' YOK!

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre; Yıllardır "O Ses Türkiye" programının jüri koltuğunda oturan Hadise, yeni sezonda olmayacağını öğrenmiştik.

KADINLARIN SESİNİ DAHA ÇOK DUYACAKSINIZ!

Geçtiğimiz haftalarda kadınlar ile ilgili paylaşımıyla gündeme gelen Hadise, günümüzde Ortadoğuda gerçekleşen olaylardan dolayı haklılığını bir kez daha ortaya koydu... Paylaşımını şu not ile duyurmuştu;

Benim adım Hadise.
Hayal ettiklerimi gerçekleştirmek, konuşmak istediklerimi konuşmak ve yaşamak istediklerimi yaşamak için korkmuyorum! Özgürce şarkı söylüyorum, dans ediyorum! Bugün New York Times Square’da kendimi gördüğümde bir kez daha emin oldum kadınların sesini daha çok duyacaksınız!

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2021, 21:25

Batuhan Kaplankara


İletişim Hesapları
YORUM EKLE