Hadise Cephesinden Flaş Reza Zarrab Açıklaması!

Reza Zarrab’ın 11 yıllık eşi Ebru Gündeş’i Hadise ile aldattığı yönünde çıkan haberlerden sonra Hadise cephesinden açıklama geldi.

Ebru Gündeş’in, 11 yıldır evli olduğu Reza Zarrab’a ‘evlilik birlikteliğinin temelinden sarsıldığı’ gerekçesiyle boşanma davası açtı.

Reza Zarrab’ın başka kadınlarla ilişkisi olduğunu iddia eden Ebru Güneş’in mahkemeye sunduğu dava dilekçesinde o kadınlardan birini kendisinin de yakından tanıdığını ifade etti. Gündeş’in dava dilekçesinde geçen bu ifadeler sonrası, o kadınlardan birinin de Hadise olduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Hadise’nin 3 yıl önce Miami’de Zarrab ile bir araya geldiği öne sürüldü.

"AVUKATIMIZ ARACILIĞIYLA BİR AÇIKLAMA YAPACAĞIZ.."

Olay sonrası Hadise cephesinden flaş bir açıklama geldi. Ünlü şarkıcının menajeri Haluk Şentürk, "Avukatımız aracılığıyla bir açıklama yapacağız. Kesinlikle böyle bir olayın gerçekliği yok" ifadelerini kullandı.

"KİMSE BENİM ŞEREFİMİ NAMUSUMU LEKELEYEMEZ!"

Öte yandan, Twitter ve Instagram hesabından kısa bir açıklama yayınlayan Hadise, hakkında yapılan bu habere adeta ateş püskürdü. Hadise “Güne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez!” diye tweet attı.

Hadise Cephesinden Flaş Reza Zarrab Açıklaması!

İDDİALAR NEYDİ?

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre; Ebru Gündeş ile “O Ses Türkiye” yarışmasında bir dönem jüri koltuğuna oturan, programda ve ev ortamında da sürekli bir arada olan Hadise’nin Zarrab ile ilişki yaşadığı iddia edildi. Konuyla ilgili edinilen bilgiye göre Hadise ile Reza Zarrab, Amerika’da birçok kez bir araya geldi. 

Hadise Cephesinden Flaş Reza Zarrab Açıklaması!

Hadise, Amerika’dan dönerken dünyaca ünlü markalardan kıyafetlerin fotoğraflarını paylaşmıştı. Bu kıyafetlerin şarkıcıya Reza Zarrab tarafından hediye edildiği konuşulanlar arasında. Hadise’nin “Küçük Bir Yol” şarkısının klibinde giydiği, Zarrab’ın da hediye ettiği söylenen Valentino marka elbisenin 146 bin TL olduğu ortaya çıktı. Zarrab’ın Hadise’ye pırlanta hediyeler aldığı da kulislerde konuşulanlar arasında.

Reza Zarrab ile ilişki yaşadığı iddiaları üzerine Ebru Gündeş’in Hadise ile dostluğuna son verdiği öğrenildi. En son “O Ses Türkiye”de Hadise ile birlikte yılbaşı gecesi jüri koltuğuna oturan Gündeş’in olayı öğrendikten sonra yarışmada jüri koltuğunda oturup oturmayacağı merak konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2021, 16:15

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE