Güzel oyuncu Tuvana Türkay sırrını verdi! "Elimi tutan..."

Güzel oyuncu Tuvana Türkay katıldığı bir programda duygu dünyası ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu

Güzel oyuncu Tuvana Türkay sırrını verdi! "Elimi tutan..."

Güzel oyuncu Tuvana Türkay, geçtiğimiz gün bir radyo programına konuk oldu, ilginç açıklamaları ve kahkaha dolu yorumlarıyla dinleyenlerden tam not aldı.2.6 milyon takipçisi olan Tuvana Türkay “Çok takipçim var. Çağırsam bir tanesi gelmez. Önemli olan rakamlar değil” yorumunu yaptı.

TUVANA TÜRKAY

Kendisine yöneltilen, “Kaç yıl oldu oyunculuk?” sorusu üzerine  Türkay, şu yanıtı verdi; “21 yıldır sanat hayatının içindeyim. 9 yaşımda başladım. Annem beni bir ajansa kaydettirmişti. Reklam filmi için çağırdılar. İlk orada oynamıştım. Reklamlarla devam ettim."

TUVANA TÜRKAY

"17 yaşında ilk dizimde oynadım. Benim müzik hayatım da çocukken başladı. Hiç kimse bana önüme kırmızı halı sererek iş getirmedi. Ben hep kendi tırnaklarımla geldim. Herkes kıymet verip bir iş çıkarmaya çalışıyor. Emek veriliyor. Mesela çok istediğim bir rol var. ‘Başka biriyle görüşüyor musunuz?’ diye sorarım. Bir şeyi ne kadar istediğimi gözümden alev çıkar belli ederim."

"ELİMİ TUTAN BENİ ALIR"

Türkay ilişkilerle ilgili olarak ise “Hiç istemez gibi görünürüm. Duygusal olduğumu karşı taraf anlar. Elimi tutan alır” şeklinde konuştu. Düet teklifleri gelmiyor mu sorusuna esprili bir cevap veren Türkay; “Düet teklifinden çok diyet teklifi geliyor” dedi.

Cem Boratay


İletişim Hesapları
YORUM EKLE