Gürkan Hacır’dan ‘Bir Başkadır’daki O Sahneye Tepki! ‘Başörtülüleri…’

Gürkan Hacır, Netflix’in Türk dizisi ‘Bir Başkadır’daki Halk TV’nin geçtiği sahne hakkında dikkat çekici çıkışta bulundu. Halk TV yorumcusu gazeteci Hacır, yaptığı paylaşımda ‘Saçmalık’ ifadelerine yer verdi.

Gürkan Hacır’dan ‘Bir Başkadır’daki O Sahneye Tepki! ‘Başörtülüleri…’

Senaristliğini ve yönetmenliğini Berkun Oya’nın üstlendiği Netflix’in Türk dizisi Bir Başkadır, gerek senaryosu gerekse rol alanların oyunculuklarıyla gündemde. Başrollerinde Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit'in rol aldığı Bir Başkadır ile ilgili dikkat çeken bir yorum da Gürkan Hacır’dan geldi.

Dizinin 5’inci bölümünde yer alan Halk TV ayrıntısı dikkat çekti. Halk TV’de yayınlanan ve Gürkan Hacır’ın sunduğu Şimdiki Zaman Bilim programı sahnede televizyonda görünüyor. Sahnede Türkiye’nin mutluluk sıralaması yer alıyor. “İnsanlarımız mutlu değil” KJ’sinin bulunduğu programda dünya mutluluk sıralamasında Türkiye’nin 58’inci sırada yer aldığı görülüyor.

Gürkan Hacır’dan ‘Bir Başkadır’daki O Sahneye Tepki! ‘Başörtülüleri…’

Önce böyle bir dizide yer almaktan mutlu olduğu söyleyen Gürkan Hacır, Berkun Oya'ya şu sözlerle teşekkür etti: “Netflix’in en popüler Türk dizisi Bir Başkadır bize yer vermiş. Başarılı yönetmen Berkun Oya'ya teşekkür ederim.”

Gürkan Hacır o sahnenin detayını görünce ise tepki gösterdi. Hacır, “Arkadaşlarım Bir Başkadır'ın benimle ilgili 5 sn’lik bölümünü yollamışlardı. Nezaketen teşekkür ettim. Dizinin tamamını izleyince durum farklılaştı. Başörtülüleri ‘uzaylı gibi gördüğünü’ söyleyen anne-babayı, benim ve Yılmaz abi üzerinden karakterize etmesi saçmalıktır. Önyargıdır” ifadelerini kullandı.

Gürkan Hacır’dan ‘Bir Başkadır’daki O Sahneye Tepki! ‘Başörtülüleri…’

Dizide başörtülüleri ‘uzaylı gibi’ gören ailenin Halk TV izlediği anlara yer veriliyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2020, 08:36

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE