Gürgen Öz’den Normalleşme Süreci Eleştirisi: ‘Sanırım Bizi Boğacaklar’

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündem olan Gürgen Öz’den yeni bir video daha geldi. Öz’ün ‘Sanırım bizi boğacaklar’ şeklindeki sözleri dikkat çekti.

Gürgen Öz’den Normalleşme Süreci Eleştirisi: ‘Sanırım Bizi Boğacaklar’

Oyuncu Gürgen Öz, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile normalleşme sürecinde 18 yaş altı gençlerin karantinada tutulmalarını eleştirdi. Onların da seslerinin duyulmasını isteyen sanatçı, “Bence çocuklar için daha makul bir çözüm bulunabilir” dedi.

“SİZİ ANLIYORUM…”

İşte Gürgen Öz’ün normalleşme sürecinde gençler ile ilgili paylaşımı ve altına düştüğü not…

“Normalleşme süreci açıklandı… Herkese hayırlı olsun! Yalnız bu sürecin sonunda enerjisini atamayan gençler, ‘sizinki can da bizim ki patlıcan mı?’ diyerek anormalleşecek ve sanırım bizi boğacaklar! Hele ki onlara yasak var ama kreşler açık! Kreşe de biz gideceğiz her halde, rehabilite amaçlı, içimizdeki çocuğu tekrar bulmak için! Süreç̧ şu zaman kadar gayet başarılı yönetildi ama bence çocuklar için daha makul bir çözüm bulunabilir… Hele ki bu yaz sıcaklarında… Onlar ve ebeveynler için elbette…Gençler sizi anlıyorum… Az daha sabır…”

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2020, 21:56

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE