Gürgen Öz İsyan Etti! “Sırf Ünlüyüm Diye Yaşlı Bir Adamı Dövemezsin”

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme dair eleştirilerde bulunan Gürgen Öz, geçtiğimiz gün Halil Sezai'nin komşusunu dövmesine, araba ile köpeğe eziyet eden caniye ve eşeğe cinsel saldırıda bulunan kişiye tepkisini gösteren bir paylaşımda bulundu.

Gürgen Öz İsyan Etti! “Sırf Ünlüyüm Diye Yaşlı Bir Adamı Dövemezsin”

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme dair eleştirilerde bulunan ünlü oyuncu Gürgen Öz, sosyal medya hesabından 67 yaşındaki adamı darp etmesiyle gündeme gelen Halil Sezai'ye, araba ile köpeğe eziyet eden caniye ve eşeğe cinsel saldırıda bulunan kişiye seslendi.

O olaylardan birisi Halil Sezai'nin 67 yaşındaki komşusunu darp etmesiydi:

Tuzla'da 4 villalık bir sitede, 2 villayı film çekimi için kiralayan Halil Sezai ile yan villada yaşayan 67 yaşındaki Hüseyin Meriç arasında tartışma çıkmıştı. Yaşanan tartışma sırasında ünlü şarkıcı komşusunu etmişti. Darp edildiğini belirten Meriç, Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğine giderek şikâyette bulunmuştu.

halil

Bir diğeri ise bir caninin köpeği aracı ile çektiği kan donduran anlardı:

İstanbul Silivri'de kaydedilen görüntülerde, bir kişi zincirle arabanın arkasına bağladığı köpeği yerde sürüklerken vatandaşlar tarafından durduruldu. Vatandaşlar tarafından durdurulan kişi, 'yazlığıma götürüyorum' derken köpek zincirden kurtarıldı ve ardından yaralı bir şekilde kaçtı.

köpek

İşte Gürgen Öz'ün gündemle alakalı tepkisini dile getirdiği anlar:

Başarılı oyuncu paylaştığı videonun altına yazdığı satırlarla verdiği mesajın altını çizerken şu ifadeleri kullandı:

Bu memlekette değişmeyen bir şey var; Güya “Sanatçı!” da olsa, “Profösör” de olsa, biraz güç sahibi, konum sahibi olunca, güçsüz bulduğunu, çaresiz gördüğünü ezme hastalığı! Bu da çoğunlukla kadın, çoluk, çocuk, yaşlılar ve zavallı hayvanlar oluyor nedense! Ama yakalanınca da korkakça siniyorlar! O delikanlı tavır bir anda ağlayan bir oğlan çocuğuna dönüşüyor! “ Asıl Kadın bana saldırdı, asıl ben mağdurum, buyurun yüzümdeki tırnak izleri” diye Fotoğraflar yada “Yaşlı amca bana küfür etti dayanamadım” diye açıklamalar, yada “Yavru köpek havladı, öldüreyim dedim!” gibi ifadeler oluyor. Ve işin acısı, bu ADAM olamayan “Adamcıklar”, bir şekil bu ifadelerle paçayı yırtıyorlar! Mide bulandırıcı... Ama artık biraz kendi üzerinizde çalışıp, zengin, ünlü ve popüler olmaya harcadığınız emeği, biraz da kendinizi adam etmeye mi harcasanız, adam mı olsanız artık?

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 14:46

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE