Gupse ve Barış Çiftinin 'Yıldırım Nikahı'na Bomba İddia: Bebek Geliyor

Ani bir kararla nikah masasına oturan Barış Arduç ve Gupse Özay çifti hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı... Çiftin bir erkek bebek beklediği ileri sürüldü

Gupse ve Barış Çiftinin 'Yıldırım Nikahı'na Bomba İddia: Bebek Geliyor

6 yıldır birlikte olan Gupse Özay ve Barış Arduç çifti ani bir kararla evlenmeye karar vermişlerdi. Apar topar evlilik kararı alan ikili, törene sadece yakın dostlarını çağırdı. Şimdilerde balayında olan çiftin bebek beklediği iddia edildi.

barış arduç gupse özay

ERKEK BEBEK Mİ GELİYOR?

Takvim'de yer alan habere göre: Gupse Özay'ın hamile olduğu hatta bebeklerinin cinsiyetinin de geçtiğimiz gün belli olduğu iddiası, sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. Hamile olduğu söylenen Özay'ın bir erkek bebek beklediği söylendi.

 

ANİ KARARLA EVLENDİLER

Ani bir kararla nikah masasına oturan çift, evlilik sonrası yaptıkları ilk açıklamada "Bayram yaklaşmıştı, bayramdan sonra da İstanbul'a dönecektik, hava da güzel, e hadi o zaman gel bir deneyelim dedik ve bir anda evlendik" dedi. Nikahta gelinlik giymeyen Özay, Charo Ruiz marka 3440 TL değerindeki bir beyaz elbise giydi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2020, 12:52

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE