Gupse Özay’ın yeni filminin galasına ünlü akını

Gupse Özay’ın senaryosunu yazdığı ‘Eltilerin Savaşı’ filminin galası dün akşam yapıldı. Geceye birçok isim katıldı.

Gupse Özay’ın yeni filminin galasına ünlü akını

Senaryosunu Gupse Özay’ın yazdığı, yönetmenliğini Onur Bilgetay’ın üstlendiği “Eltilerin Savaşıfilminin galası dün akşam gerçekleştirildi. Gece, adeta ünlü akınına sahne oldu. Galaya film ekinin yanı sıra Barış Arduç, Demet Akbağ, Ezgi Mola, Hasibe Eren, İbrahim Büyükak, Gökçe Bahadır, İrem Sak, İdil-Mert Fırat, Bartu Küçükçağlayan, Caner Özyurtlu, Öykü Karayel-Can Bonomo ve Sarp Apak gibi birçok ünlü isim katıldı.

“SICAK AİLE KOMEDİSİ…”

Galada gösterim öncesi rol arkadaşlarıyla beraber seyircileri selamlamak için sahneye çıkan Gupse Özay, “Eski Yeşilçam filmlerinin tadını alacağınızı düşündüğümüz, sıcak bir aile komedisi yaptık” şeklinde konuştu.

SEVGİLİSİNİ YALNIZ BIRAKMADI

Barış Arduç, sevgilisi Gupse Özay’ı gala gecesi yalnız bırakmadı. En az Gupse Özay kadar heyecanlı olduğunu dile getiren yakışıklı oyuncu, “Biraz iddialı olacak ama bence en iyi filmi bu. Beraber rol aldığımız ‘Deliha’dan bile daha iyi. Eltidir, görümcedir hiç anlamam ama Gupse iyi anlar. Gupse oyunculuk, senaristlik ve yönetmenliği de çok iyi yapıyor” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2020, 11:19

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE