Gülsim Ali İlhan'ın Göğüslerini Ortaya Çıkaran Görüntüsü Yürek Hoplattı

Cumartesi akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı isimli dizinin genç ve seksi oyuncusu Gülsim Ali İlhan'ın göğüslerini ortaya çıkaran pozu yürekleri hoplattı.

Gülsim Ali İlhan'ın Göğüslerini Ortaya Çıkaran Görüntüsü Yürek Hoplattı

TRT 1'in bozkırda yeşeren bir aşk hikayesini konu alan dizisi Gönül Dağı hem konusuyla hem de dikkat çeken oyuncu kadrosu ile rakiplerinin arasından sıyrılmayı bildi.

Dizide başrol oynayan oyuncu Gülsim Ali İlhan'ın duru güzelliği ise erkek izleyicilerin adeta aklını başından alıyor.

gülsim ali ilhan

8 Şubat 1992'de Bulgaristan'da doğan Bulgaristan'da yaşayan Türk bir ailenin kızı olan Gülsim Ali İlhan, Balkanların havası ve toprağından aldığı güzelliğiyle Türkiye'de milyonların kalbine taht kurdu.

Güzelliğinin yanında iyi bir eğitimi de olan Gülsim Ali İlhan, gayet iyi Türkçe bilgisi yanı sıra iyi derecede Bulgarca, İngilizce ve Japonca dillerini biliyor.

gülsim ali ilhan

Bulgaristan'da düzenlenen Super Model yarışmasında Ford Modeli seçilen İlhan, 2012 yılında oyunculuğa adım attı.

Gülsim Ali, ilk olarak 2012 yılında gösterilen başrolünde Hazal Kaya’nın oynadığı Son Yaz Balkanlar dizisinde rol aldı, ardından 4 bölümlük Seddülbahir 32 Saat dizisinde hemşire rolünü oynadı.

Yusuf Çim ile birlikte 2016'da Star TV ekranlarında yayımlanan Hanım Köylü dizisinde İlkgün rolünü, Diriliş Ertuğrul'da Aslıhan, 2019'da oynadığı Payitaht Abdülhamid dizisinde Gülcemal, 2020'de rol aldığı Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterini canlandırdı.

gülsim ali ilhan

CESUR POZLARIYLA YÜREK HOPLATTI

Instagram'da 1,5 milyona yakın takipçisi olan Gülsim Ali İlhan, şüphesiz TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinin başarısında önemli bir payın sahibi.

Sosyal medyada oldukça cüretkar pozlarını takipçilerinin beğenisine sunan Gülsim Ali İlhan'ın havuz başında kırmızı elbise içinde ve göğüslerini cömertçe ortaya koyduğu pozu yürekleri titretti.

İşte Gülsim Ali İlhan'ın bakmaya doyamayacağınız o görüntüleri:

gülsim ali ilhan

gülsim ali ilhan

gülsim ali ilhan

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2021, 21:30

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE