Gülşen'in kucağına oturduğu ünlü isim ortaya çıktı!

Geçtiğimiz gece sahne alan şarkıcı Gülşen'in, kucağına oturduğu ve kalçasına tokat yediği kişinin hayranı olduğu sanılırken gerçek ortaya çıktı. Bakın o ünlü isim kim? İşte detaylar...

Gülşen'in kucağına oturduğu ünlü isim ortaya çıktı!

Her adımıyla olay olan, kostümleriyle sosyal medyayı sallayan Gülşen, önceki akşam Zorlu PSM'de verdiği konserle tartışma yaratacak yeni görüntülere imza atmıştı. 

Bergen filmi için "Sen Affetsen Ben Affetmem" şarkısını seslendiren Gülşen, Bergen'in hayatından da söz ederek , “Acılarla dolu bir hayat ve bir kadının yaşadıkları ve gelinen son nokta. Böyle bir hikayesi olması beni tabii ki bütün kadınlar adına çok üzüyor. Filmde Türk kadınlarının kaderini izlemiş oluyoruz. Yaşatılanları, dayatılanları ve yapılmaya çalışanları göreceksiniz. Tabii ki boyun eğmeyeceğiz ve bu cinayetleri durduracağız" ifadelerini kullanmıştı. 

Ünlü şarkıcı, gecenin ilerleyen saatlerinde sevenlerinden birinin kucağına oturması ve kalçasına şaplak yemesiyle dikkat çekmişti. 

Gülşen'in kucağına oturduğu ünlü isim ortaya çıktı!

Son olarak Gülşen'in kucağına oturduğu isim belli oldu. Snob Magazin'in haberine göre, Gülşen'in kalçasına tokat atan ünlü ismin Beymen'de Halkla İlişkiler Sorumlusu olarak çalışan Tolga Sezgin olduğu ortaya ortaya çıktı. Tolga Sezgin ile Gülşen'in yakın dost oldukları öğrenildi.

Gülşah Acun

YORUM EKLE