Gülşen'den bikinili yaza veda pozu

Sahnede giydiği cesur kıyafetleriyle adından söz ettiren Gülşen'in sosyal medya hesabından paylaştığı bikinili fotoğrafı hayranlarından ilgi gördü.

Gülşen'den bikinili yaza veda pozu

Geride bıraktığımız eylül ayının sonlarında eşi Ozan Çolakoğlu ile birlikte çocuklarının eğitimi için İngiltere'nin başkenti Londra'ya yerleşen şarkıcı Gülşen, sahne alacağı dönemlerde Türkiye'ye dönüyor. Yoğun bir tempoda koşturan ve iki ülke arasında mekik dokuyan Gülşen, sosyal medya hesabından geride bıraktığımız yaz ayına ait bir tatil fotoğrafı paylaştı.

"Bakma güzeldi yaz"

Costa Brava adında İspanya Katalonya yakınlarında bulunan ve birkaç deniz ürünleri restoranı olan küçük bir koyda mola veren Gülşen, burada çekilen bir fotoğraf karesini Instagram hesabından takipçilerinin beğenisine sundu. Başarılı şarkıcı bikinili pozunu "Bakma güzeldi yaz" notuyla paylaştı.

İkinci çocuğu düşünmüyor

Gülşen, geride bıraktığımız gün oğlu Azur Benan ile birlikte park dönüşü görüntülenmiş ve ayaküstü soruları yanıtlamıştı. Gazetecilerin, "Azur Benan artık büyüdü. İkinci bir çocuk düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Yok hayır istemiyoruz" yanıtını vermişti.

YORUM EKLE