Gülşah Saraçoğlu'nun O Görüntüsü Gündeme Damga Vurdu!

Modacı Gülşah Saraçoğlu, dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde transparan mayosuyla gündeme gelen modacı, bu kez de sırt dekolteli elbisesiyle dikkat çekti. Kendisine yapılan eleştirilere aldırış etmeyen Saraçoğlu, sosyal medya hesabından sırt dekolteli pozlarını paylaştı.

Gülşah Saraçoğlu'nun O Görüntüsü Gündeme Damga Vurdu!

"Doya Doya Moda" yarışmasının jürilerinden Gülşah Saraçoğlu, geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya damga vuran mayolu görüntüsünden sonra programın yeni bölüm çekimlere döndü. Programda şık kıyafetler giymeyi tercih eden Saraçoğlu, bir yandan da ünlü isimler için tasarımlar yapmayı sürdürüyor. Bülent Ersoy gibi usta isimlerle çalışma fırsatı bulan Saraçoğlu, Simge Sağın’ın Harbiye konserindeki tasarımıyla kopya iddialarına maruz kaldı.

Simge Sağın’ın kıyafeti hakkında açıklama yapmamayı tercih eden Saraçoğlu, derin sırt dekolteli siyah elbisesiyle kameraların karşısına geçti.Sırt dekolteli görüntüsünü paylaşan ünlü modacıyı, sosyal medyada takipçileri yorum yağmuruna tuttu.

DAMGA VURAN DEKOLTE

Tasarımları ve giydiği kıyafetlerle adından söz ettiren ünlü modacı, elbisesi üzerinden kendisine laf atanlara cevap verdi. Saraçoğlu fotoğrafının altına “Arkamdan konuşanlara küçük bir not; Sizi müsait bir zaman da karşımda da görmek isterim” notunu düştü.
Gülşah Saraçoğlu’nun fotoğrafına yorum yapanlar arasında "Doya Doya Moda" programının bir diğer jürisi Kemal Doğulu'da vardı. Doğulu ünlü modacıya, “O ne sırt be. Maşallah maşallah” yorumunu yaptı.

TRANSPARAN MAYOSU OLAY OLMUŞTU

Ünlü modacı, iddialı mayosuyla sosyal medyada olay oldu.Beğenilerin yanı sıra Saraçoğlu'na, “Hiç giymeseydin", Üstüne para verseler giymem”, "Bu nasıl bir tasarım" gibi yorumlar yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2020, 08:51

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE