Gülşah Saraçoğlu: Bu açıklamayı ilk defa yapıyorum

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile adeta günah çıkarttı. Saraçoğlu bugüne kadar kırdığı herkesten özür diledi.

Gülşah Saraçoğlu: Bu açıklamayı ilk defa yapıyorum

Uzun bir yazı kaleme alan Saraçoğlu Gökhan Göz ile yaşadıkları hakkında pişmanlıklarını ve aldığı dersleri maddeler halinde sıraladı.... İşte Saraçoğlu'nun çok konuşulan o yazısı:

"Evet ilk defa bu açıklamayı yapıyorum.. Biz çok badire atlattık yeri geldi birbirimizi kırdık dökdük. Yeri geldi ailelerimizi üzdük. Yeri geldi kariyerlerimizi sarsacak durumlara müsade ettik. Sevdiklerimiz yakınlarımız bize, “aman yapma etme” dediler. "

Gülşah Saraçoğlu Gökhan Göz

"Bu kadar kaosun içinden güçlü çıktığımızı düşünüyorum. Tabi ki kendi kararlarımızı kendimiz veriyoruz.. Ne olursa olsun aramızdaki ilişkimizde asla ama asla yalan olmadı. En azından ben bir kadın olarak, ona hiç oynamadım ve yalan konuşmadım. Benim yalansız riyasız ve delikanlı tarafımı sevdi bu adam.. Ben de onu tabi ki.." 

Gökhan Göz Gülşah Saraçoğlu  

"KIRDIĞIM HERKESTEN ÖZÜR DİLERİM"

Ünlü modacı Saraçoğlu sözlerine şöyle devam etti:

Şimdi bu saatten sonra ikimizde ilişkimize ve birbirimize emanetiz.. Onun da benim de aslanlar gibi evlatlarımız var, Aslanım Azranur ve Gökalp paşamız.. Gerisi boş.. Kendi evladımın babası için bişey diyemem ama Gökhan’ın evlatlarının anası çok kıymetli.. Sakın yanlış bişey yazmayın ilişkimizle alakalı çocuklarımız var.  Aslanlar gibi iki evlat babası.. Ben de aslanımın anasıyım.. Kimse kimseye yanlış yapmaz bu saatten sonra, çünkü yeterince üzüldük.. Derslerimizi aldık.. Umarım herşey güzel gider.. Bu mevzudan dolayı kırıp döktüğüm kim varsa, en başta ailelerimiz olmak üzere kalbini kırdığım herkesten.. Kendi adıma özrümü borç bilirim seni seviyorum Gökhan Göz.. 

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2021, 16:18

Sait Özseven

YORUM EKLE