Güldür Güldür’den ortalığı sallayan Sarıgül skeci! Cevap gecikmedi…

Güldür Güldür Show’un son bölümünde Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün skeci yapıldı. Skeç, sonrası Sarıgül’den de paylaşım gecikmedi.

Güldür Güldür’den ortalığı sallayan Sarıgül skeci! Cevap gecikmedi…

Güldür Güldür Show’un ekranlara gelen son bölümünde Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün skeci yapıldı. İzleyiciler, Sarıgül taklidini oldukça beğenirken sosyal medyadan çok sayıda yorum aldı.

TEŞEKKÜR VİDEOSU YAYINLADI

Mustafa Sarıgül, programın ardından Instagram hesabından teşekkür videosu yayınladı: “Güldür Güldür ekibine teşekkür ederim. Oyuncuların ve senaristlerin fikirlerine, emeklerine sağlık. Eleştirilerinden son derece keyif aldım, özgür Türkiye'yi yeniden inşa etmek için yollardayız.”

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2021, 20:23

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE