Güldür Güldür Show’un Bilal'i İsyan Etti: 'Yapmayın Etmeyin'

Güldür Güldür Show’un yıldızı Onur Buldu, Tunceli'de bulunan Munzur Gözeleri'nin 'turizme açılacağı' iddiasına tepki gösterdi.

Güldür Güldür Show’un Bilal'i İsyan Etti: 'Yapmayın Etmeyin'

Show TV'de ekrana gelen Güldür Güldür Show’ adlı eğlence programı ile adını tüm Türkiye'ye duyuran Onur Buldu, Tunceli'de bulunan Munzur Gözeleri'nin “turizme açılacağı” iddiasına tepki gösterdi.

'YAPMAYIN, ETMEYİN'

Tuncelili olan Onur Buldu, memleketinin ünlü doğal güzelliklerinden Munzur Gözeleri'nin turizme açılacağına dair yapılan bir haberi alıntıladı. Twitter hesabından açıklama yapan Buldu, “Yapmayın etmeyin demekten yıldık yemin ediyorum. Burası yörenin canıdır kanıdır olacak iş mi şimdi bu” ifadelerini kullandı.

onur buldu

ONUR BULDU KİMDİR?

onur buldu

Onur Buldu, 4 Ağustos 1982 tarihinde İzmir, Bergama'da doğmuştur. Annesi Tunceli'li ebe hemşire, babası bir öğretmendir. İzmir, Menemen'de büyüdü.
Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde eğitim aldı. İzmir Devlet Tiyatrosu'nda bir süre görev aldı ve Keşanlı Ali Destanı oyununda oynadı. Daha sonra İstanbul'a yerleşen oyuncu, birçok dizi ve sinema yapımında rol aldı."Papatyam" dizisinde Metin Akpınar ile karşılıklı oynadı.

Show tv'de yayınlanan "Güldür Güldür" adlı mizah programında oynamaktadır. "Güldür Güldür" adlı televizyon şovunda Ali Sunal, Alper Kul, Aylin Kontente, Aziz Aslan, Burak Topaloğlu, Dilşah Demir, Doğa Rutkay, Doğukan Polat, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Çağlar Çorumlu, Özgün Aydın, Şirincan Çakıroğlu ile beraber oynadı.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2020, 12:42

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE