Gülçin Ergül’ün sevgilisi Erdal Lafçı'ya son mesajı yürekleri dağladı!

Gülçin Ergül ve sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı, geçtiğimiz hafta Balıkesir’de trafik kazası geçirmişti. Kazada Ergül yaralanırken, Lafçı ise yaşamını yitirmişti. Gülçin, günler sonra sessizliğini bozarak yürek burkan bir mesaj yayınladı.

Gülçin Ergül’ün sevgilisi Erdal Lafçı'ya son mesajı yürekleri dağladı!

İş insanı Erdal Şeyda Lafçı'nın kullandığı ve içinde şarkıcı Gülçin Ergül'ün (36) bulunduğu otomobil, geçtiğimiz hafta pazartesi gecesi İzmir-İstanbul otoyolu Susurluk mevkisinde aynı yöne giden Cengiz Y. idaresindeki TIR'ın dorsesine çarpmıştı.

Kazanın etkisiyle savrulan otomobil, yol kenarındaki bariyerlere çarparak durabilmişti. Sürücü Lafçı, kaza yerinde hayatını kaybetmiş, Ergül ise hafif yaralanmıştı.

SEVGİLİSİNİN CENAZESİNE KATILAMADI...

Kazanın ardından hastaneye kaldırılan Gülçin Ergül, tedavisi devam ettiği için sevgilisinin cenazesine katılamamıştı. Ünlü şarkıcı, akşam saatlerinde taburcu edilmişti.

YÜREK BURKAN MESAJ: SENİN İÇİN BULUTLARIN ÖTESİNE ŞARKILAR SÖYLEYECEĞİM!''

Ergül, günler sonra Instagram hesabından paylaşımda bulunarak, sessizliğini bozdu. Lafçı ile birlikte çekilen bir dizi eski fotoğraflarını yayınlayan Gülçin Ergül, sevgilisine duyduğu özlemi dile getirdi.

Yürek burkan bir mesaj paylaşan ünlü isim, gönderisinde şu ifadelere yer verdi:

Çok özledim… Yanağının yumuşaklığını hissederek öpücükler kondurabilmeyi, muzip ve içi gülen gözlerine burnunun dibine kadar yaklaşıp yakından bakmayı, beni hayata bağlayan dünyanın en güzel gülüşünün içimi aydınlatmasını, hayat dolu enerjinle ve sevgi dolu sesinle beni çağırmanı, nereye gidersen git azıcık ayrı kalamayıp hep pervanen olmayı, hayatımın anlamını gözlerimle yanımda görebilmeyi, sarılabilmeyi, ulaşabilmeyi, sen aradığında senin sesinle çalan telefonumun o esprili zilini duymayı, ben her şarkı söylediğimde beni can kulağıyla keyifle dinlediğini görebilmeyi… Bu özlem dolu liste bitmez. 'Biz birbirimize çok iyi geliyoruz.' derdin. Aynen öyle... Sen bana paylaştığımız bu zamanda tekrar hayat dolu olmayı, hayal kurabilmeyi aşıladın. Yalnız olmadığımı hissettirdin. Kendime yeniden inanmamı sağladın, bana en büyük mutluluğu, sevgimizi, aşkımızı yaşattın. Sonsuza dek de devam edecek. Ben senin için yaşayacağım, dinlediğini göremesem de senin için bulutların ötesine şarkılar söyleyeceğim, verdiğim sözleri tutmak için var gücümle çalışacağım. Seni üzmeyecek, gözünü arkada bırakmayacağım ve seni her daim sınırsızca seveceğim...

TAKİPÇİLERİNDEN BÜYÜK DESTEK!

Takipçileri ise başsağlığı mesajlarıyla Ergül'e destek oldu.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2021, 08:01

İlayda Dülger


İletişim Hesapları
YORUM EKLE