Gülçin Ergül psikolojik tedavi görüyor!

13 Aralık’ta Balıkesir’de Erdal Şeyda Lafçı’yla Trafik kazası geçiren Gülçin Ergül şoku atlatamadı. Sevgilisini kaybeden şarkıcı, psikolojik destek almaya başladı.

Gülçin Ergül psikolojik tedavi görüyor!

3 Aralık Pazartesi akşamı saat 20.15 sıralarında İstanbul-İzmir yolu Susurluk mevkisinde meydana gelen kazada Hepsi Grubunun eski solisti Gülçin Ergül yaralanırken; sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı ise araçta sıkışmış, sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Lafçı'nın hayatını kaybettiği belirlenmişti.

Yaralı Ergül, sağlık ekibinin ilk müdahalesinin ardından Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesine kaldırılarak, tedaviye alınmış, Lafçı'nın cansız bedeni ise savcılık incelemesinin ardından Susurluk Devlet Hastanesi morguna götürülmüştü.

CENAZEYE KATILAMADI

Tedavisi bitmediği için hastanede gözetim altında tutulan Gülçin Ergül, İzmir'de son yolculuğuna uğurlanan Erdal Şeyda Lafçı'nın cenazesine katılamamıştı.

ŞOKU ATLATAMADI!

Gülçin Ergül, yaşananların şokunu atlatamadı. Sevgilisini kaybeden şarkıcı, psikolojik destek almaya başladı.
 

AİLESİ BİR AN OLSUN YALNIZ BIRAKMIYOR

Büyük acı yaşayan Ergül'ün psikoloğuyla haftada 3 gün görüştüğü ve bu zor dönemde anne ve babasın da şarkıcıyı bir an olsun yalnız bırakmadığı öğrenildi.

Öte yandan geçtiğimiz gün sevgilisiyle çekilmiş pozlarını paylaşan Ergül, şunları söyledi; ''Yanağının yumuşaklığını hissederek öpücükler kondurabilmeyi, beni hayata bağlayan dünyanın en güzel gülüşünün içimi aydınlatmasını ve ben her şarkı söylediğimde beni can kulağıyla keyifli dinlediğini görebilmeyi çok isterdim...''

''YALNIZ OLMADIĞIMI HİSSETTİRDİN''

''Biz birbirimiz çok iyi geliyoruz' derdin. Sen bana paylaştığımız bu zamanda tekrar hayat dolu olmayı, hayal kurabilmeyi aşıladın. Yalnız olmadığımı hissettirdin. Kendime yeniden inanmamı sağladın...''

''BEN SENİN İÇİN YAŞAYACAĞIM''

''Aşkımız sonsuza dek sürecek. Ben senin için yaşayacağım, bulutlar ötesinde şarkılar söyleyeceğim. Verdiğin sözleri tutmak için var gücümle çalışacağım. Seni üzmeyecek, gözünü arkada bırakmayacağım. Seni her daim sınırsızca seveceğim.''

İlayda Dülger


İletişim Hesapları
YORUM EKLE