Gülben Ergen’den Zarar Açıklaması: Tepetaklak Olduk

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, önceki gün Levent’te görüntülendi. Gazetecilerle kısa bir röportaj gerçekleştiren Ergen, Demet Akalın’ın TikTok’la yaşadığı sorun hakkında “Biz hiç böyle bir şey yaşamadık ama yaşamayacağız anlamına gelmez” diye konuştu.

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, geçtiğimiz gün Levent’teydi. Yakın bir dostunu ziyarete geldiğini söyleyen Ergen, gazetecilerle kısa bir röportaj gerçekleştirdi. 

Gülben Ergen’den Zarar Açıklaması: Tepetaklak Olduk

“AZALCAKSA TAM KAPANMA GELSİN..”
Keyfi oldukça yerinde görülen Ergen, koronavirüs tedbirleri kapsamında tam kapanma ile ilgili “Azalacaksa gerçekten gelsin. Bizim evde en büyük telaşımız mayısın ilk haftası sınavlar olacak mı olmayacak mı? Ona göre Bodrum’a erken gideceğiz” ifadelerini kullandı.

“TEPETAKLAK OLDUK..”
Kripto para piyasasındaki sert düşüşle alakalı “Tepetaklak olduk” diyen Ergen, “Ethereum olduk ama yatırımlar hiç iyi gitmiyor” şeklinde konuştu.

“SANA SATACAĞIM O SÖZÜ..”
Geçtiğimiz günlerde “Bana unutmayın ki hiçbir şey olmaz” sözünü NTC’ye dönüştürüp satışa çıkartan Gülben Ergen, bu konunun hatırlatılması üzerine gazetecilere “Sana satacağım o sözü” diyerek takıldı. 

Gülben Ergen’den Zarar Açıklaması: Tepetaklak Olduk

İBRAHİM TATLISES’İN YENİ ŞARKISI ÇOK GÜZEL..”
‘Gelmesin’ adlı yeni şarkısını çıkartan İbrahim Tatlıses’i ziyaret eden Gülben Ergen, İmparator’un yeni şarkısıyla ilgili “Çok güzel, ben de paylaşacağım. Onunla evde olmak, sohbet etmek, kahvaltı etmek çok güzeldi” diye konuştu.

“YAŞAMADIK AMA YAŞAMAYACAĞIZ ANLAMINA GELMEZ..”
Gülben Ergen, Demet Akalın’ın kızı Hira’nın TikTok fenomenlerine gönderdiği parayla ilgili “Siz böyle bir şey yaşadınız mı?” sorusuna “Yaşamadık ama yaşamayacağız anlamına gelmez. Bilmiyoruz, çocuklarımızı sosyal medyadan korumak için elimizden geleni yapacağız” cevabını verdi.

Gülben Ergen’den Zarar Açıklaması: Tepetaklak Olduk

48 şarkıcı yaşındaki şarkıcı, çocuklarının kendisinden gizlice TikTok’a girdiğini de sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2021, 16:06

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE