Gülben Ergen'in O Paylaşımına Övgü Dolu Sözler!

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, instagram hesabından yaptığı paylaşımla alay konusu oldu. Oğullarıyla bir fotoğrafını paylaşan Ergen, sosyal medyada çok zaman geçirdiğini esprili bir dille anlattı. Başarılı şarkıcı ve çocuklarının fotoğrafına sanatçı dostlarından övgü dolu yorumlar geldi.

Gülben Ergen'in O Paylaşımına Övgü Dolu Sözler!

Şarkıcı Gülben Ergen, yaz başında mavi mayo ve pareosuyla çekilen bir pozunu yayınlamış, küçük dikkatsizliği sosyal medyada geniş bir yankı uyandırmıştı. Sahte hesabına geçiş yapmayı unutan ünlü sanatçı fotoğrafına kendi hesabından ‘can kadın’ yorumunu yapmıştı.

gülben

Sosyal medya hesabından özel yaşamına dair kesitler sunmayı seven Gülben Ergen, son gönderisi ile magazin gündeminde bir kez daha yerini aldı. Sanat yönetmeni Mustafa Erdoğan’la evliliğinden üç çocuk sahibi olan Gülben Ergen, oğullarıyla mutluluk karesini sosyal medya hesabından paylaştı. Ergen’in mutlu aile pozuna yaptığı açıklama ise sosyal medyanın diline düşmesine neden oldu.

“KENDİ KENDİME MUTLU OLDUĞUM”

Oğullarıyla mutlu aile pozunu paylaşan Ergen gönderisine, “Yağmur yağıyor. Seller akıyor. Gülben kızı İnstagram’a bakıyor. Durup durup bakıp, yaklaştırıp yaklaştırıp gülümseyip, kendi kendime mutlu olduğum doğrudur” notunu ekledi. Başarılı şarkıcının gönderisine Uğurkan Erez, Belçim Bilgin ve Güzide Duran gibi ünlü isimler yorum yaptı.

gülben

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2020, 17:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER