Gülben Ergen'e nazar değdi! Ünlü sanatçı kendini hastaneye zor attı!

Gülben Ergen'in ayakları uğruna fan sayfaları açıldı, methiyeler düzüldü! Olacağı buydu, sonunda ayaklarına nazar değdi!

Gülben Ergen'e nazar değdi! Ünlü sanatçı kendini hastaneye zor attı!

Gülben Ergen denince akla pek çok şey geliyor! Şarkıcılığı, oyunculuğu, sunuculuğu, yardım organizasyonları... Birde ayakları!

Hatta sosyal medyada o ayaklar için hesaplar açıldı, şiirler yazıldı, methiyeler düzüldü, insanlar adeta ünlü oyununun ayaklarına aşık oldu.

Ne zaman nazar değecek diye korkarak düşünürken dün Gülben Ergen'den kötü haber geldi. Ünlü sanatçı evinde bileğini burkup düştü.Sağ ayağında bağ yaralanması, dizinde de menisküs yırtığı olan ünlü şarkıcı, sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

Hastanede çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayan Gülben Ergen, sağ ayağında bağ yaralanması ve dizinde de menisküs yırtığı oluştuğunu ifade etti.

Takipçilerinden ünlü şarkıcıya çok sayıda "Geçmiş olsun" mesajı geldi. 

"ZOR AMA ŞİKAYET YOK"

Sağlık durumu hakkında bilgi veren Ergen, şu ifadeleri kullandı;

Zor ama şikayet yok... Sağ ayak tabanında avülziyon kırığı dediğimiz bağ yaralanması ve dizde de menisküs yırtığı... Hay maşallah... Arayan, soran yazan herkese teşekkürler. Ağrı kesicimi aldım, ayağımı uzattım. Bir köfteli yayla çorbamız var ki, yarın takla attırır bana... O zaman hep birlikte ne diyoruz? Unutmayın ki; kırık, çatlak, yırtık hepsi hallolur. Ruh sağlığımız yerinde..."

"GÜLBEN ERGEN'İN AYAKLARI"

Bir dergi için röportaj verdiği sırada kendisine ayaklarına hayran olan kitle hakkında sorular sorulan Gülben Ergen, samimiyetle yanıt vermişti. Ergen, “Ayaklarıma bu kadar ilgi gösterilmesi şaşırtıcı fakat rahatsız olmuyorum. Bence çok samimi ve tatlılar” açıklamasını yapmıştı.

Başak Yıldız

YORUM EKLE