Gülben Ergen'den Çok Konuşulacak Özel Öğretmen Açıklaması!

Gülben Ergen, bir alışveriş merkezinin balon etkinliğinde görüntülendi. Muhabirlerle kısa bir sohbet yapan Ergen, pandemi sürecinden, iş hayatına varana kadar önemli açıklamalarda bulunurken, özel öğretmen konusuyla ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

Yaz tatilini bitiren Gülben Ergen, bir alışveriş merkezinin balon etkinliğinde görüntülendi. Muhabirlerin röportaj isteğini kırmayan Ergen, soruları cevapladı.

Koca bir yazı geride bıraktıklarını ifade eden Ergen, yaz tatilinde korunaklı bir yerde olduklarını kaydederek “İstanbul’a gelince tedirginlik başladı. Önlemlerimiz arttı. Hepimiz zor dönemlerden geçiyoruz. Özellikle de çocuklar bu süreçte çok zorlanıyor. Umarım  en kısa sürede normale döneriz” diye konuştu.
Tatil bitti pozuyla oldukça konuşulan güzel isim, oldukça bronzlaşmış gözükürken düzgün fiziğiyle de dikkat çekti. Ergen, bu yaz kilo almadığının altını çizerek, kendisini tebrik etti.

“MÜZİK SUSARSA İYİ OLMAZ”
Pandemi sürecinde konser ve tiyatroların iptal olmasından dolayı üzgün olduğunu ifade eden Ergen, “Ne kadar önlem almamız gerekse de müziğin iyileştirici gücünden dolayı iyi müzik dinleyicilerinin kurallara çok iyi uyacağına inanıyordum. Ama insanları frenleyemeyebiliyorsunuz. Sanatın, müziğin, sahnenin, tiyatronun, sinemanın susmayacağı ve kurallara uyacağımız bir dönemden geçmeyi diliyorum. Çünkü, müzik susarsa iyi olmaz”diye konuştu.

"MÜZİSYEN ARKADAŞIMI KORUMAK BENİM GÖREVİM"

Pandemi sürecinde mekanların zor günler geçirdiği ve birçok sanatçıdan indirim talebi edildiği hatırlatılan güzel isme indirime gidip gidilmediği soruldu. Gülben Ergen, bu yaz 2-3 konser yaptığını ifade ederek “Sürekli işim olsaydı mekanı ayakta tutmak adına gerekeni yapardım. Sahneye çıkan sadece ben ya da meslektaşım gözükse de işin arkasında kocaman orkestra var. O sahnenin kurulumu var. Arkada kocaman bir ekip var. Gerekirse kendi cebimden verip müzisyen arkadaşlarımızı ayakta tutmak benim görevimdir” ifadelerini kullandı

"BİR ELİN VERDİĞİNİ ÖBÜR EL GÖRMEZ"

Covid-19 pandemisinin ilk günlerinde yapılan yardım kampanyalarına destek olup olmadığı sorulan güzel isim “Bazı destekler vardır ki bir elin verdiğini öbür el görmez. Söylenmez, bahsedilmez. Bahsedilirse sihri kaçar” dedi. Dernek çalışmalarıyla ilgili de konuşan Ergen, “Denizli’deki okulumuzun inşaatı bitti. Tüm onaylar alındı. Ancak okullar açılmadı” diye konuştu.

"BİZDE 'DERSİNİ DİNLE ÇALIŞ' VAR. YOK ÖYLE!"

Okulların açılıp açılmayacağı merak konusu iken, "çocuklarınız için özel öğretmen tutacak mısınız" sorusuna da cevap veren Ergen “Bizde dersini dinle çalış var. Yok öyle!” dedi.
Ergen, keyifli süren sohbetin ardından teşekkür ederek alışveriş merkezindeki balon etkinliği ziyaretine devam etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 09:05

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE