Gülben Ergen Bu Defa Kaçamadı: İlk Kez Görüntü Verdi

Bir süredir Emre Irmak ile aşk yaşayan Gülben Ergen, ilk defa görüntü verdi... Bu zamana kadar sevgilileriyle kamera karşısına çıkmayan Ergen, Ulus'ta bir mekandan çıkarken sevgilisi Irmak ile birlikte görüntülendi.

Gülben Ergen aşk defterine yeni bir ismi daha kaydetti. Müzisyen Emre Irmak ile birlikte olan Ergen, bugüne kadar objektiflerden kaçmayı hep başarmıştı. Ancak bu kez öyle olmadı. 

Bodrum tatiline ara verip bir günlüğüne İstanbul'a gelen Gülben Ergen sevgilisi Emre Irmak ile ilk kez görüntü verdi.Gazetecileri görünce aracına koştu: Ulus'ta bulunan bir mekanda akşam yemeği yiyen çift, çıkışta kapıda gazetecilerin olduğunu öğrenince koşar adımlarla araca yöneldi. 

KOŞAR ADIM ARACA BİNDİLER

Yakalanınca keyfi kaçtı: Gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan Ergen’in bir hayli keyifsiz olduğu gözlendi. Aynı araca binen ikili, daha sonra gazetecilere tekrar yakalanmamak için hızlıca evlerinin yolunu tuttu.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2020, 09:29

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE