Gülben Ergen ayak fantezisi sorusunu es geçemedi!

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, sosyal medya hesabından takipçilerine verdiği yanıtlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak önceki akşam takipçileriyle soru-cevap etkinliği yaparken ayaklarıyla adı sık sık anılan Ergen'den takipçisine şoke eden cevap geldi. İşte detaylar...

Gülben Ergen ayak fantezisi sorusunu es geçemedi!

Sahne kostümlerindeki dekolte detayıyla ve fotoğraflarına uyguladığı fazla photoshopla şimdilerde gündem olan Gülben Ergen, geçtiğimiz günlerde kendisine gelen bekaret sorusuna verdiği cevapla dikkat çekmişti. 

Ergen, son olarak önceki gün sosyal medya hesabından yaptığı soru- cevap etkinliğiyle takipçilerinin ilgisini çekti. Ünlü şarkıcı 'sanat dünyasında dost olmaz' sözünü  'Sanat camiasında en yakın dostunuz kim?' sorusuna "25 sene... Bir gün kırmadık birbirimizi Seda Sayan" cevabını vermesiyle yalanladı. 

Gülben Ergen ayak fantezisi sorusunu es geçemedi!

Kendisine gelen soruları pas geçmeyen ünlü isim, yine çok konuşulacak bir açıklamaya imza attı. 

Gülben Ergen ayak fantezisi sorusunu es geçemedi!

Ayaklarıyla dikkat çeken ve sosyal medyada ayaklarına özel  'gulbenergeninayaklari' hesabı olan Ergen'e bir takipçisi  'Ayak videonuzun devamı gelecek mi?' diye sorunca ünlü şarkıcı, takipçisine gülen emojiyle yanıt verdi.

Ergen, ayak videosu sorusunun ardından 'Ayaklarınızı yalamak isteyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?' sorusunu da es geçmeyerek "Dondurma tavsiye ediyorum" şeklinde esprili bir şekilde cevap vererek gündeme oturdu. 

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2022, 11:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER