Gözleri Dolan Defne Samyeli Basından Özür Diledi: Meğer Ben Bilmiyormuşum

Defne Samyeli, Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya’nın ilişkisini değerlendirdi. Gözleri dolarak basından özür dileyen Defne Samyeli, “Siz Haklıymışsınız. Meğer ben bilmiyormuşum” dedi.

Serenay Sarıkaya’nın Cem Yılmaz ilişkisini doğrulamasının ardından gözler komedyenin eski sevgilisi Defne Samyeli’ye çevrildi. Geçtiğimiz yıl Ekim Cem Yılmaz’ın kendisini Serenay Sarıkaya ile aldattığına yönelik haberlerin ardından basına yönelik sert açıklama yapan Defne Samyeli’den son dakika açıklaması geldi.

“BENİ MAZUR GÖRÜN…”

Sözlerine “Ekim ayında 3. şahıslarla ilgili çıkan haberler üzerine Twitter’dan sert bir yazı yazmış, ancak işini sağduyulu yapan basın mensubu arkadaşları ayırmıştım” diye başlayan Defne Samyeli, “O haberi aslında işini sağduyuyla yapan arkadaşlar yapmış. Siz Haklıymışsınız. Meğer ben bilmiyormuşum” ifadelerini kullandı.

İddialara yönelik o gün hiç ihtimal vermediğini söyleyen Defne Samyeli, “Hiç konduramadım. O duyguyla sert bir yazı yazdım. Ben sizi nasıl asıl haberlerde mazur gördüysem siz de beni mazur görün. Size haksızlık etmişim” diyerek basından özür diledi. Açıklamayı yaparken Samyeli’nin gözlerinin dolması dikkat çekti.

Defne Samyeli'nin basına yönelik bahsettiği tweette paylaştığı görsel şöyle:

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2020, 13:16

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE