Göz Göze Paylaşım! Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu Aşka Geldi…

Ezgi Eyüboğlu ile Oğulcan Engin’in aşkları dolu dizgin devam ediyor. İlişkilerinde 10. ayı geride bırakan ikiliden romantik paylaşım geldi.

Göz Göze Paylaşım! Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu Aşka Geldi…

Oyuncu Ezgi Eyüboğlu ve Seda Sayan ile Sinan Engin’in oğulları Oğulcan Engin’in aşkları dolu dizgin devam ediyor. Mart ayında başlayan ilişkilerini saklamaktan vazgeçen çift, mutluluklarını sosyal medyadan yaptıkları paylaşımla gösterdi.

BEĞENİ YAĞMURUNA TUTULDU…

İlişkilerinde 10. ayı geride bırakan Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin romantik karelerini takipçilerinin beğenisine sundu. İkilinin birbirlerine aşk dolu bakışları beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Ünlü çiftin hayranları, ‘çok yakışıyorsunuz, maşallah, nazar değmesin’ yorumlarıyla genç sevgilileri destekledi.

İşte o kare…

Göz Göze Paylaşım! Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu Aşka Geldi…

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE