Gösterişin Bu Kadarı: Kardelen Acar 9 Hizmetliyle Tatile Çıkınca...

İş adamı Erdal Acar'ın eşi Kardelen Acar paylaşımıyla olay oldu. Kardelen Acar, 3 çocuğuyla tatile çıkarken yanına aldığı hizmetlilerle dile düştü. Acar'a "bu ne görgüsüzlük" yorumu yağdı.

Gösterişin Bu Kadarı: Kardelen Acar 9 Hizmetliyle Tatile Çıkınca...

Bir dönemin en hızlı playboylarından Erdal Acar'ın eşi Kardelen Acar 3 çocuğuyla tatile çıkarken yanına bakıcıları, öğretmenleri ve hizmetlilerden oluşan 9 kişilik yardımcı ekibini de aldı. Acar, önceki gün üç çocuğuyla lüks bir araca binip İstanbul'dan yola çıktı.

İzmir'e tatile giden Kardelen Acar, üç öğretmen, üç bakıcı ve üç hizmetçiden oluşan ekibi "benim takım" notuyla paylaşınca sosyal medyadan tepki yağdı.

kardelen acar

Bakıcılar, Acar'ın çocuklarıyla yol boyunca yakından ilgilendi. Kardelen Acar, yolculuk sırasında da kendisine hizmet edenlerin fotoğraflarını "Benim takım" notuyla Instagram'da paylaşınca olay oldu.

kardelen acar

Acar'ın bazı takipçileri onu şanslı bulurken, bazıları ise görgüsüzlükle suçladı. Kardelen Acar'a şu yorumlar yapıldı:

"-Böyle bir ekip bana da lazım",
"-Bugüne kadar eliniz sıcak sudan soğuk suya değdi mi acaba!",
"-İstediğin kadar doğur ohh ne güzel bir dünya!"
"-Bunun adı görgüsüzlük sanki",
"-Gösteriş yapmanıza gerek var mıydı Kardelen Hanım?"

Kardelen Acar, dört yıl önce iş dünyasının tanınmış isimlerinden Erdal Acar ile hayatını birleştirerek sosyeteye girmişti.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2020, 09:37

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE