Gönlü Zengin Ramo'dan Takipçisine Büyük Jest...

Show Tv'nin sevilen dizisi "Ramo" 'da başrol oynayan Murat Yıldırım, uzun zamandır dizilerde yoktu. Yeni dizisiyle ekrana hızlı bir giriş yapan oyuncu, sanal âlemde bir takipçisine verdiği yanıtla adından söz ettirdi.

Gönlü Zengin Ramo'dan Takipçisine Büyük Jest...

Uzun yıllardır televizyon ve sinema projelerinde yer alan şimdilerde ise sevilen dizi 'Ramo'da başrol oynayan oyuncu Murat yıldırım, Geçtiğimiz günlerde Hakan Gence’ye röportaj verdi. Yıldırım, eşi  ile ilgili aşk dolu ifadeler kullanan oyuncu şimdi ise takipçisine jesti ile gündemde. 

'OĞLUM TABLET İSTİYOR'

İnternet kullanıcısı genç bir kadın, “Oğlum uzaktan eğitim için tablet istiyor. Kabul eder misiniz” şeklinde tweet attı. Yıldırım, takipçisinin isteğini geri çevirmedi ve ‘Tabii ki’ dedi. 

NE OLMUŞTU?

Hürriyet’ten Hakan Gence’ye röportaj veren Murat Yıldırım, hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. Yıldırım’ın açıklamalarında en dikkat çeken kısım ise eşi İmane Elbani ile ilgili kurduğu aşk dolu ifadeler oldu.

“O HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK…”

“Daha dün İmane’ye ‘Neredeyse dört yıl olmuş, ne çabuk geçti’ dedim. 4 bin yılda da, daha fazlasında da yanında böyle hissedeceğim biri İmane...” diyerek sözlerine başlayan Murat Yıldırım, şöyle devam etti: “Her şeyi onunla yapmak istiyorum ve bunun için tekrar tekrar yüz binlerce yıl gerek. O, sonsuzluğu beraber istediğim biri. Ben onu, onun da beni sakındığı gibi her şeyden sakınıyorum. Onun da beni sevdiği gibi, kendimden daha çok seviyorum. Günlerce, aylarca hatta yıllarca ondan bahsedebilirim. O her şeyin en iyisine, en güzeline layık.”

murat yıldırım

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE