Gonca Vuslateri Türk bayrağı eleştirilerine yanıt verdi!

Güzel oyuncu Gonca Vuslateri, sosyal medya hesabından yaptığı bayraklı paylaşımla tartışma yarattı. "Bayrağa k*çını dönmüşsün" diyen takipçilerine ateş püskürdü!

Gonca Vuslateri Türk bayrağı eleştirilerine yanıt verdi!

Yeni filmi için Antalya'ya giden Gonca Vuslateri aracın içerisinde uyurken çekilmiş bir karesini takipçileriyle paylaştı, Vuslateri bu kare üzerinden gelen 'bayrağa saygısızlık ettin' şeklindeki yorumlara da kayıtsız kalmadı.

Gonca Vuslateri paylaşımına, “Günlerdir uykusuz, yorgun bir film süreci geçirdik. Fakat sonuç iyi olacak Her şey dahil... Biraz Datça böcekleri yedi ama olsun, başımızın eti hala sağlam... kehkeh... Sonra ben 29 Ekim coşkumla yola düştüm çünkü Antalya’da beni bekleyen şahane bir kongre var. O sıra Mustafa Ayata ile uyumuşuz ve bir uyandım, gözaltıma kan oturmuş... yorgunluktan... Geçmiş olsun deyin diye değil ama bana biri Voldemort büyüsü yaptı herhalde.. EXPECTO PATRONUM! Aslan kaç parapara bum! Neyse.. sabaha karşı İstanbul’dayım... Yarın üşüyeceğim.. işler bekler... Sizden ne haber?” ifadelerini not düştü.

Gonca Vuslateri Türk bayrağı eleştirilerine yanıt verdi!

LİNÇ EDİLDİ!

Bayrağa arkasını dönen Vuslateri birçok kişi tarafından linç edildi, Vuslateri o takipçilerine "Not: Bir kaç beyni çıldırmış insan 'bayrağa k.çını dönmüşsün' demiş... bayrağımı arkadan gelen araçlar görüyor ve 29 Ekim zamanına sahip çıkışımı gösteriyoruz.. nedir sizin bu linç psikolojiniz bilmem.. ben asker sülalesinden geliyorum.. sülalem sahip çıktı bayrağa yeterince.. polis olanlar da.. şu vesvese edenleri takmayın." dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2021, 07:56

Başak Yıldız

YORUM EKLE