Gonca Vuslateri'nin Küvetteki Köpüklü Pozuna Seda Sayan'dan Bomba Yorum

Seda Sayan, tatilde küvette köpüklü vaziyette çekilen fotoğrafını sosyal medyada paylaşan Gonca Vuslateri'ne yazdığı yorumla gündeme geldi. Sayan, "Resmi kim çekti Gonca" dedi.

Gonca Vuslateri'nin Küvetteki Köpüklü Pozuna Seda Sayan'dan Bomba Yorum

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, Bodrum Yalıkavak'ta tatil yapıyor. Vuslateri, son olarak küvette çekiği köpüklü pozuyla gündeme geldi. Oyuncuya en ilginç yorum ise Seda Sayan'dan geldi.

"RESMİ KİM ÇEKTİ GONCA?"

Sosyal medya hesabından peş peşe köpük dolu küvette poz verdiği anları paylaşan Gonca Vuslateri, takipçilerinden tam not aldı. Oyuncu son olarak küvetin içinde camdan manzaraya baktığını bir pozunu yayınladı. Fotoğrafı gören Seda Sayan ise herkesin merak ettiği soruyu sorarak "Resmi kim çekti Gonca" dedi.

Sayan'ın yorumuna kahkahalarla cevap veren oyuncu ise "Terlik geliyor terlik. Artık ne çekti be o resim" diyerek espri yaptı.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2020, 10:17

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE