Göksel Köy Hayatını Çok Sevdi! Albümle Dönecek…

Sosyal medya hesabından sürekli köy hayatına dair paylaşımlar yapan Göksel, bu süreci verimli geçirdi. Sanatçı, pandemi sürecinin ardından yepyeni bir albümle dönüş yapacak.

Göksel Köy Hayatını Çok Sevdi! Albümle Dönecek…

Sosyal medya hesabından sürekli köy hayatına dair paylaşımlar yapan Göksel, bu sürecin gelişimine katkıda bulunduğunu açıkladı. Şarkı yazdığını ifade eden sanatçı, virüs bitiminde güzel bir albümle döneceğinin de sinyalini verdi.

Göksel Köy Hayatını Çok Sevdi! Albümle Dönecek…

‘YİNE HAKLI ÇIKTI…’

Öte yandan Mart ayından itibaren pandemi sürecinin başlamasıyla birlikte Ege’de bir köye yerleşen Göksel, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla bir itirafta da bulundu. Annesinin kendisine yemek yapmayı öğrettiğinde öğrenmediği için pişman olduğunu söyleyen şarkıcı, yaptığı paylaşıma “Annem yine haklı çıktı” notunu düştü. İzole bir yaşam sürmeyi tercih eden Göksel, özellikle market poşetlerini sürekli yıkamasının yorucu olduğunu da belirtti.

İşte o paylaşım…

Göksel Köy Hayatını Çok Sevdi! Albümle Dönecek…

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE