Gökhan Töre'den Hamile Eşine Bebek Hediyesi: Son Model Cip Aldı

Yıldız futbolcu Gökhan Töre, eşinden ayrıldıktan sonra büyük bir aşk yaşadığı mimar Buket Büyükdere'den bebek müjdesi alınca kesenin ağzını açtı. Hamile sevgilisine 2,5 milyon değerinde bir cip hediye eden Gökhan Töre, baba olacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Gökhan Töre'den Hamile Eşine Bebek Hediyesi: Son Model Cip Aldı

Yıldız futbolcu Gökhan Töre, eşinden ayrıldıktan sonra büyük bir aşk yaşadığı mimar Buket Büyükdere'den bebek müjdesi alınca kesenin ağzını açtı.

gökhan töre

Hamile sevgilisine 2,5 milyon değerinde bir cip hediye eden Gökhan Töre, baba olacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Gökhan Töre, bebek müjdesi veren eşi Buket Büyükdere Töre’ye cip hediye etti.

gökhan töre buket büyükdere

Malatyaspor’un yıldız futbolcusu Gökhan Töre, 2 yıl evli kaldığı oyuncu Esra Bilgiç’ten Haziran 2019’da boşanmış, bir süre sonra mimar Buket Büyükdere’yle aşk yaşamaya başlamıştı.

4 AY ÖNCE EVLENDİLER

range rover cip

4 ay önce gizlice evlenen Gökhan Töre Buket Büyükdere çifti, şimdi bebek sevinci yaşıyor.

Töre, 3 aylık hamile olan eşine son model bir cip hediye etti. Futbolcunun bebek hediyesi olarak aldığı cipin fiyatı ise 2.5 milyon lira.

gökhan töre mardin

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2020, 14:56

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE