Gökhan Özoğuz’dan Çok Konuşulacak Açıklama: “Ben Çocuğumu Okula Göndermem”

Toplumsal olaylarla ilgili fikirlerini sık sık sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan şarkıcı Gökhan Özoğuz, önceki gece trafikte görüntülendi. Özoğuz, Türkiye’nin ekonomik durumu ve okulların 21 Eylül’de açılacak olması hakkında çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Gökhan Özoğuz’dan Çok Konuşulacak Açıklama: “Ben Çocuğumu Okula Göndermem”

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, trafikte karşısına çıkan gazetecilerin sorularını yanıtladı. Dolar ve Euro hakkındaki yorumunu, “Euro ve dolar çok yüksek şu anda. Ekonomik durumumuz ortada” sözleriyle ifade etti.

"ABES BİR SORU"

Ünlü şarkıcı Ekonomi Bakanı Berat Albayrak’ın “Dolarla mı maaş alıyorsunuz? Dolarla bir işiniz mi var?” sözleri içinse “Dolarla olmayan bir şey yok ülkemizde. Orada herhalde latife var. Abes bir soru çünkü.” şeklinde bir yorum yaptı.

"ÇOCUKLAR NE KADAR DİKKATLİ OLABİLİR?"

Okulların 21 Eylül’de açılacak olmasıyla ilgili konuşan Özoğuz  “Çocuklar hijyen konusunda ne kadar dikkatli olabilir? Ben çocuğumu göndermem. 21 Eylül’de açılacak olan okullara çocuğunu düşünen her veli gibi göndermemek gerekir”  açıklamasında bulundu.

Özoğuz geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşıma Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u etiketleyerek Pandemi bitene kadar okulların online eğitim vermesini istemişti.

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2020, 14:15

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE