Gökhan Özoğuz'dan 'Sosyal Mesafe' Sitemi

Şarkıcı Gökhan Özoğuz, bayram dolayısıyla iyice unutulan sosyal mesafe ve koronavirüs kurallarını sosyal medya hesabında bir paylaşımı ile hatırlattı ve önemli bir uyarıda bulundu

Gökhan Özoğuz'dan 'Sosyal Mesafe' Sitemi

Ünkü şarkıcı Gökhan Özoğuz, sosyal medya paylaşımıyla sosyal mesafe kuralına uyulmadığını hatırlattı ve sitem etti. Özoğuz, yaşanan karantina döneminin ardından koronavirüs tedbirlerinde normalleşme sürecinin başlamasının ardından pek çok mekan yeniden çalışmaya ve müşterilerini kabul etmeye başladı.

Sosyal mesafe kuralının zaman zaman hiçe sayıldığı ortamlarda normalleşme süreci devam ederken kültür sanat faaliyeti icra eden kişiler için durum hiç de iç açıcı değil.

AVM’lerin, kafelerin ve restoranların açılmasının ardından kalabalıklar buralara hücum ederken tiyatro, sinema ve konser salonlarının kısıtlama altında tutulmasına tepkiler çığ gibi büyüyor.

Benzer bir tepkiyi de şarkıcı Gökhan Özoğuz verdi. Sosyal medya hesabından çevresinde gördüklerinde dair bir değerlendirmede bulunan Özoğuz durumun böyle devam etmesi halinde kültür sanat sektörünün çökeceğini söyledi.

gökhan Özoğuz

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2020, 02:14

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE