Gökhan Özoğuz'dan Sansür Yanıtı: 'Tek Gerçek Halktır'

Ünlü sanatçı Gökhan Özoğuz, hükümete yakın medya kuruluşlarının kendisinin de içerisinde bulunduğu bazı sanatçı grubuna sansür uyguladığı iddiasına açıklık getirdi.

Gökhan Özoğuz'dan Sansür Yanıtı: 'Tek Gerçek Halktır'

Açıklamalarıyla sosyal medyanın gündemine oturan Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, bazısanatçıların yasaklı listesine alındığı iddiasına cevap verdi.

Bergüzar Korel, Murat Boz, Gökhan Özoğuz, Cem Yılmaz gibi isimlerin iktidar tarafından “yasaklılar” listesine alındığı ve iktidara yakın medyada bu isimlere sansür uygulandığı iddia edilmişti.

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz söz konusu iddiaya sosyal medya üzerinden yanıt verdi.

Özoğuz, “Kendi adıma; Ben hiçbir zaman hiçbir iktidarın veya muhalefetin sanatçısı olmadım, olmayacağım da. Ben yalnızca halka hizmet edip, halkın sanatçısı olmaktan şeref duyanlardanım. Çünkü sanat halk için yapılır. Tek gerçek halktır!” dedi.

gökhan özoğuz

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE