Gökhan Özoğuz'dan kendisine 'yalaka' diyen Yeni Akit'e dava

Şarkıcı Gökhan Özoğuz, Yeni Akit'in "Yalaka şarkıcı Gökhan Özoğuz, kapı kapı siyasetçileri dolaşıyor!" başlıklı haberine dava açacağını duyurdu.

Gökhan Özoğuz'dan kendisine 'yalaka' diyen Yeni Akit'e dava

Ünlü rock rubu Athena'nın solisti Gökhan Özoğuz, Yeni Akit gazetesinin, "Yalaka şarkıcı Gökhan Özoğuz, kapı kapı siyasetçileri dolaşıyor! Bu kez övgüler dizdiği Mansur Yavaş ile buluştu" başlıklı haberini işaret ederek dava açacağını açıkladı.

"Yeni Akit'e dava açmak farz oldu!"

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş ile fotoğrafını paylaşan Özoğuz, "Benim için 'kağıda basılmış harfler' dışında bir anlam ifade etmeyen 'Yeni Akit' isimli gazetenin şahsıma yöneltmiş olduğu asılsız haber ve hakaret söyleminden dolayı Dava açmak farz olmuştur!" dedi.

"Dürüstük hep kazanacak"

Halkın gözünde kimsenin itibarını zedelemeye hakkının olmadığını kaydeden Özoğuz, Twitter'da şunları söyledi:

Bizler tarafımızı; parti gözetmeksizin ülkemizi kucaklayan, şefkatli, babacan, şefaf siyaset yapan, hak hukuk adalet gözeten, derdi ile dertlenen, köklerine bağlı ve ilerici, liyakat gözeten, eşitlikçi, barışçı, sadece halkı için çalışanlardan yana seçtik ve seçeceğiz! Dürüstlük hep kazandı.

Benim için 'kağıda basılmış harfler' dışında bir anlam ifade etmeyen 'Yeni Akit' isimli gazetenin şahsıma yöneltmiş olduğu asılsız haber ve hakaret söyleminden dolayı dava açmak farz olmuştur! Bu ülkede kimse halkımızın gözünde kimsenin itibarını zedelemeye hakkı yoktur!

YORUM EKLE