Gökhan Özen ve Eski Eşi Selen Sevigen Mahkemelik Oldu! Kriz Büyüyor..

4 yıl önce boşanan Gökhan Özen ile Selen Sevigen çifti arasındaki sular durulmuyor. Selen Sevigen, “Babalarıyla çocukları arasındaki kişisel ilişkinin yeniden düzenlenmesi” için Gökhan Özen’e dava açtı.

Gökhan Özen ve Eski Eşi Selen Sevigen Mahkemelik Oldu! Kriz Büyüyor..

Eski bakan Mehmet Sevigen’in kızı Selen Sevigen, 4 yıl önce boşandığı ünlü popçu Gökhan Özen’le arasındaki sular durulmuyor. 
Gökhan Özeln ile 6 yıllık evliliğinde 2 çocuk sahibi olan Selen Sevigen, çocuklarının babası Gökhan Özen’e “babalarıyla çocukları arasındaki kişisel ilişkinin yeniden düzenlenmesi” için dava açtı.

“ANNENİZ GÖRÜŞMEMİZE İZİN VERMİYOR..”
Sevige, Gökhan Özen’in çocuklarına karşı kendisini kötülediğini öne sürerek dava dilekçesinde, “Davalı, telefon konuşmalarında çocuklara, ‘anneniz görüşmemize izin vermiyor. Anneniz kötü’ şeklinde söylemlerde bulunmaktadır” ifadelerine yer verdi.

Gökhan Özen ve Eski Eşi Selen Sevigen Mahkemelik Oldu! Kriz Büyüyor..
Beykoz 2’inci Aile Mahkemesi’nde görülen ve gizlilik kararı bulunan davanın ilk duruşmasına Selen Sevigen avukatı Handak Bakbak ile katılırken, Gökhan Özen duruşmaya katılmadı. Ünlü popçuyu temsilen avukatı Göksu Testereci yer aldı.

Duruşmada söz alan davacı Selen Sevigen, “Telefon konuşmalarında davalı, çocuklara, ‘anneniz görüşmemize izin vermiyor. Anneniz kötü’ şeklinde söylemlerde bulunmaktadır. Eve geldiği dönemde de sözlü hakaretleri nedeniyle aramızda tedbir dosyası söz konusudur. Koşullar ağırlaşmasın diye savcılığa şikayetçi olmadık” dedi.

Gökhan Özen ve Eski Eşi Selen Sevigen Mahkemelik Oldu! Kriz Büyüyor..
Selen Sevigen’in avukatı Handan Bakbak söz aldığı duruşmada, “Davalı, çocukları çok yoğun bir şekilde telefonla arayıp, uzun uzun radyasyona maruz kalmalarına sebep olmaktadır. Bu konuda tedbir alınmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

DURUŞMA ERTELENDİ 

Gökhan Özen ve Eski Eşi Selen Sevigen Mahkemelik Oldu! Kriz Büyüyor..
Gökhan Özen’in avukatı Göksu Testereci, müvekkilinin anne hakkında olumsuz bir ifadesinin söz konusu olmadığının altını çizerek, çocukların uzun süredir anne ile vakit geçirdiklerini ifade etti.
Duruşmanın hakimi söz konusu davada, kişisel ilişki ile ilgili uzman raporu alınmasına, davalı baba ile çocukların her gün saat 16.00-17.00 saatleri arasında telefon ya da başka bir dijital platform kanalıyla iletişim kurmasına karar verdi.

Öte yandan tarafların, çocukları ile telefonla ya da yüz yüze görüşmelerinde, birbirleri hakkında herhangi bir olumsuz ifadede bulunmamalarına ve tarafların tüm delilleri ile tanıklarını bildirmelerine karar verilerek, duruşma ertelendi.

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE