Gökhan Çıra ile anılan Survivor Melisa Emirbayer Sami Hamidi ile evlendi

Adı daha önce Gökhan Çıra ile anılan Survivor Melisa Emirbayer sevgilisi Sami Hamidi ile dünyaevine girdi.

Gökhan Çıra ile anılan Survivor Melisa Emirbayer Sami Hamidi ile evlendi

Eski Survivor yarışmacısı Melisa Emirbayer'in geçtiğimiz aylarda Selin Ciğerci'nin eski eşi Gökhan Çıra ile aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme gelmişti. Hatta Emirbayer'in Selin Ciğerci tarafından alıkonulduğu ve şiddet gördüğü de ileri sürülmüştü.

gökhan çıra melisa emirbayer

Emirbayer, Ciğerci ile video çekerek iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı. 

melisa emirbayer

DÜĞÜNDEN BİR FOTOĞRAF PAYLAŞTI


Emirbayer, temmuz ayında evlilik teklifi aldığı Sami Hamidi ile dün muhteşem bir düğünle evlendi.

emirbayer

Sevdiklerinin katıldığı gösterişli bir düğünle evlenen Emirbayer, düğünden bir kareyi de sosyal medya hesabından yayınladı. Eski Survivor yarışmacısı, 191 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Bu özel günümüzde bizi gerek mesajlarıyla gerek arayarak gerekse yanımızda olarak yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ederiz. En özel en güzel duygularımsın" ifadelerini kullandı.

Emirbayer'in paylaşımına Yunus Emre Özden, Turabi Çamkıran, İlayda Şeker ve Melis Sezer gibi isimlerden tebrik yorumu yağdı.

GÖKHAN ÇIRA İLE MELİSA EMİRBAYER ARASINDA NE OLMUŞTU?

Gökhan Çıra ile aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme gelen Melis Emirbayer, Seren Serengil'in yorumculuk yaptığı magazin programına çıkarak Selin Ciğerci'nin kendisini takıntı haline getirdiğin söylemişti. Canlı yayına çıkan Emirbayer, "Seren Serengil tarafından oyuna getirildim" demişti.

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE