Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci'ye Beklenmedik Süpriz! ''Aferin Kocişim''

Geçtiğimiz günlerde Tv8’deki uzaktan eğitim kampanyasına verdiği destekle gündem olan ve kendi kozmetik markasını çıkaran iş insanı Selin Ciğerci, eşi Gökhan Çıra'dan beklenmedik hediye aldı. Ciğerci, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak “Durduk yere göndermiş. Aferin kocişim” notunu düştü.

Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci'ye Beklenmedik Süpriz! ''Aferin Kocişim''

Sosyal medya fenomeni ve kozmetik markası sahibi Selin Ciğerci, 6 yıllık beraberliğinin sonunda Galatasaray’ın eski futbolcusu Gökhan Çıra ile dünya evine girdi. Birbirlerine olan aşklarını her fırsatta dile getiren çift yeni bir romantizme imza attı. Sosyal medyada aktif olan Ciğerci, bu kareyi sevenleriyle paylaştı. 

‘AFERİN KOCİŞİM’

Sevgisini göstererek eşine her konuda destek veren Gökhan Çıra, Selin Ciğerci’ye kırmızı gül göndererek jest yaptı. Eşi Gökhan Çıra’nın yolladığı kırmızı güllerle poz veren Ciğerci, “Durduk yere göndermiş. Aferin kocişim” notunu düştü.

selin ciğerci

NE OLMUŞTU?

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde twitter hesabından paylaştığı dizüstü bilgisayar kampanyasını geçtiğimiz gün kendi kanalı TV8’de gerçekleştirdi. Yapılan kampanyaya ilgi ve destek oldukça yoğundu. Destek verenler arasında Selin Ciğerci ve Futbolcu eşi Gökhan Çıra’da vardı. 200 bin TL bağışta bulunan çift verdikleri destekle büyük takdir topladı.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2020, 08:57

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE