Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci İtirafı: Dünyaya Birdaha Gelsem...

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile evli olan futbolcu Gökhan Çıra, Youtube'da yayınlanan Sorgu Odası isimli programda Ertem Şener'e samimi açıklamalarda bulundu.

Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci İtirafı: Dünyaya Birdaha Gelsem...

Gökhan Çıra, Galatasaray altyapısında yaşadıklarından olaylı Tuzlaspor – Galatasaray maçına, Fenerbahçe ile ilişkisinden Emre Belözoğlu ve Ali Koç hayranlığına, Fatih Terim’den Selin Ciğerci ile ilişkisinin başlangıcına ve evliliklerine kadar birçok konuda sorulara yanıt verdi.

Çıra, “Hayatta pişman olduğum hiçbir şey yapmam. Çok mutluyum. Ben gamsız biriyim, kimse umurumda değil. Selin’le yıllar önce tanıştık. O zaman Galatasaray’da oynuyordum. Sahnesine gitmiştim orada tanıştık. Aylar sonra kendi yazdı ve o günden sonra bir daha ayrılmadık. Selin’in kalbi çok güzel. Beni çok sevdiğine inandığım için onunla oldum. Evlilik hayatımıza düzen getirdiği için evlendik. Çok mutluyuz Allah ayırmasın. Dünyaya bir daha gelsem yine onu seçerim. Selin’i tanıdıktan sonra ailem ondan vazgeçmedi. Bizi dışarıda çok kıskanıyorlar. Çünkü çok mutluyuz. Selin’e dedim ki bizi istemeyen varsa daha çok gözlerine sokalım. Kendimize yeni hayat yeni çevre kurduk. Futbolu işlerimden dolayı bırakıyorum. Yetişemiyorum çünkü. Sonrasında belki tekrar dönebilirim. İkiz çocuk istiyoruz. İsimleri de belli.”

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2020, 09:01

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE