Gökçe Bahadır'ı Utandıran Soru! Kaçıp Gitti..

Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, önceki gün Etiler’de kameralara yakaladı. Gazetecilerin röportaj isteğini kırmayan Bahadır, aşk hayatıyla ilgili sorulan sorulara kaçamak cevap verdi.

Netflix’te yayınlanacak olan ve 1950’lerin Türkiye’sine mercek tutan Kulüp adlı dizide Barış Arduç ile birlikte başrolü paylaşan Gökçe Bahadır, geçtiğimiz akşam Etiler’de kameralara takıldı.

Gökçe Bahadır'ı Utandıran Soru! Kaçıp Gitti..

Gazetecilerin röportaj isteğini kırmayan Bahadır, önemli açıklamalarda bulundu.

Yoğun bir şekilde çalıştığını söyleyen 39 yaşındaki oyuncu, “Set çok yoğun geçiyor. Çekimlerin bitmesine az kaldı ama güzel geçiyor” diye konuştu.

“İYİ BİR KİMYA OLUŞTU..”
Daha önce hiç Barış Arduç’la çalışmadığını söyleyen Gökçe Bahadır, partneriyle arasındaki uyumu “Gayet iyi, her şey yolunda. Hiçbir sıkıntı yok. Bütün ekip olarak aramızda iyi bir kimya oluştu” sözleriyle ifade etti. 

“DİJİTAL DAHA SAĞLIKLI VE GÜZEL..”
Dijital ve televizyon arasındaki farka değinen Bahadır, dijitali daha sağlıklı ve güzel bulduğunu söyledi. Güzel oyuncu sözlerine şöyle devam etti:

“Başta saatleri olmak üzere her anlamda çalışması çok keyifli. Belli kurallar çerçevesinde çalışılabiliyor. 12 saat ise 12 saat. O anlamda çok daha rahat oluyor. Setin ne zaman biteceğini bilmek iyi bir duygu. Kendime de zaman ayırabiliyorum."

Gökçe Bahadır'ı Utandıran Soru! Kaçıp Gitti..

“SAĞLIKLI OLMAK BİLE BİR MUCİZE..”
Pandemi döneminde tatil planı yapıp yapmadığı merak edilen Bahadır, “Hiçbir plan yapılamadı. Bir gün sonrasının bile planlanamadığı bir dönemdeyiz. Şu anda sağlıklı olmak bile bir mucize olmaya başladı. Bir şekilde idare etmeye çalışıyoruz” diye konuştu.

“KÜÇÜK BİR HATIRA KALDI..”
Sağ elindeki yarayla dikkat çeken güzel oyuncu, “Yemek yaparken mi yaktınız?” sorusuna “Sette maşaya değdi. Orada yandı. Bana da işten küçük bir hatıra kaldı galiba” cevabını verdi.

Gökçe Bahadır'ı Utandıran Soru! Kaçıp Gitti..

AŞK HAYATI SORULUNCA KAÇTI
Aşk hayatının sorulması üzerine “Şimdilik yok. Bakalım, göreceğiz” diyen Gökçe Bahadır, soruların artması üzerine “Gidiyorum, görüşürüz” diyerek röportajı sonlandırdı.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2021, 16:06

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE