Gökçe Bahadır Barış Arduç'la Sürpriz Projesinin Detaylarını İlk Kez Açıkladı

Hayat Bilgisi dizisinde canlandırdığı Törpü karakteriyle geniş kitlelere ismini duyuran Gökçe Bahadır, yeni sezonda Barış Arduç'la dijital platformda olacak.

Netflix’in merakla beklenen Kulüp adlı dizisinde 1950'li yılların atmosferini ekrana taşımaya hazırlanan Gökçe Bahadır ve Barış Arduç çekimlere ara vermeksizin devam ediyor.

gökçe bahadır

Yönetmenlğini Zeynep Günay Tan'ın yaptığı dizi Netflix'in yerli yapım projeleri arasında oldukça ses getirecek bir içeriğe sahip olacağının sinyallerini şimdiden vermeye başladı.

Dizinin başrol oyuncusu Gökçe Bahadır, temponun çok yüksek olduğunu nefes almadan çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

"HEYECAN VERİCİ GEÇİYOR HEPİMİZ İÇİN"

Gökçe Bahadır, Barış Arduç'la birlikte rol aldığı Kulüp isimli yapımının Türkiye'nin 1950'li yıllarına mercek tutacağını açıkladı. Bahadır, "Bir dönem dizisi olacak işin içinde o zamanın gece hayatının da akışı yer alacak. Bizim için heyecan verici geçiyor çekimler" dedi.

barış arduç

"DİJİTALE ÇALIŞMAK TELEVİZYONA GÖRE DAHA RAHAT"

Televizyona çekilen dizilerin sürelerinin 2 saati bulması sektördeki çalışanların en çok şikayet ettiği konuların başında geliyordu. Gökçe Bahadır, dijital ortama çalışmanın süre bakımından televizyona göre daha rahat olduğunu vurguladı. Bahadır, "Çalışma koşulları çok daha konforlu ve rahat. Ne zaman gireceğin ve ne zaman çıkacağın belli" şeklinde konuştu.

"MÜZİKALİ ÖZLÜYORUM"

Bir yandan sahnede müzikal çalışmalarına da devam eden Gökçe Bahadır, "Müzikal çok farklı bir heyecan. Orada olmayı özlüyorum. Dizi çekimlerinden arta kalan zamanlarda mutlaka müzikal yapmak istiyorum. Sahnede yapmak istediğim pek çok şeyi yapabiliyorum" ifadelerini kullandı.

gökçe bahadır

"KİTAPLARI SEVİYORUM"

Elindeki kişisel gelişim kitapları dikkat çeken Gökçe Bahadır, kitap okumayı sevdiğini evde zaman zaman kitapları eline alıp okumaktan keyif aldığını da sözlerine ekledi. 

KULÜP DİZİSİ İDDİALI KADROSUYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Gökçe Bahadır ve Barış Arduç’un başrollerini oynadığı Kulüp dizisinde, Barış Arduç Fıstık İsmet isimli taksici karakterine hayat veriyor.

ruhi sarı kulüp dizisi

10 bölüm olarak planlanan dizinin kaç sezon çekileceği izleyicinin ilgisine göre belli olacak.

Dizinin kadrosunda ayrıca Ruhi Sarı,Hazım Körmükçü, Suzan Kardeş, Metin Akdülger, Fırat Tanış ve Salih Bademci gibi güçlü oyunculuklarıyla beğeni toplayan isimler de var.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2021, 19:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER