Gizli aşk yaşadığı iddia edilen Murat Boz'la ilgili sürpriz gelişme

Aslı Enver ile ilişkisi bittikten sonra herhangi bir kadınla yan yana gelmeyen Murat Boz'un ismini sır gibi sakladığı bir aşka yelken açtığı iddia edildi.

Gizli aşk yaşadığı iddia edilen Murat Boz'la ilgili sürpriz gelişme

Ünlü popçu Murat Boz, yeni bir aşka mı yelken açtı?

Ünlü şarkıcı hakkında dile getirilen gizli aşk iddiaları ayyuka çıkınca, hayranlarının merakla beklediği konuyla ilgili birinci ağızdan açıklama yaptı.

ASLI ENVER İLE EVLİLİĞİN EŞİĞİNDEN DÖNDÜ

2008 yılında Eliz Sakuçoğlu ile hayatını birleştiren Murat Boz, 2012'de anlaşmalı olarak boşanmıştı. Ünlü şarkıcı, daha sonra Aslı Enver ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Çiftin nikah masasına oturması beklenirken sürpriz şekilde ayrılık haberi gelmişti.

murat boz aslı enver

Murat Boz’un ismini saklı tuttuğu bir kadınla aşk yaşadığı iddia edildi. Çıkan iddiaların ardından Boz, Instagram hesabından bir paylaşım yaparak dedikoduları yalanladı.

"İLİŞKİM OLURSA HABER VERİRİM"

41 yaşındaki popçu, "Bir ilişkim yok. Olursa bunu muhakkak sizlerle paylaşırım" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2021, 19:45

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE