Gizem Şahin Japonların Radarına Takıldı! O Rolü Oynayacak

Miss Freedom Of The World 2019 yarışmasında 35 ülkeden gelen kızlar içinde birinci olarak kraliçe seçilen Gizem Şahin, Japon sinemasıyla dünyaya açılmaya hazırlanıyor.

Gizem Şahin Japonların Radarına Takıldı! O Rolü Oynayacak

Türkiye'nin tescilli güzeli Gizem Şahin, Japon film yapımcılarının radarına girdi.

Geçtiğimiz sene Kosova'da düzenlenen Miss Freedom Of The World yarışmasında rakiplerini eleyerek Güzellik Tacını takan Şahin, Japonların çekeceği bir filmde gazeteci rolünü oynayacak.

Dünya genelinde vizyona girecek film için çalışmalara başlayan Gizem Şahin, rolün altından başarıyla kalkabilmek için okumalar yapıyor.

YERLİ KIM KARDASHIAN OLARAK BİLİNİYOR

Miss Freedom Of The World 2019 güzeli seçilen Gizem Şahin, 1991 Eskişehir doğumlu. 1,68 cm boyundaki Gizem Şahin'in kilosu ise 50 kg.  

Kosova'nın Prizren şehrinde gerçekleşen Miss Freedom Of The World 2019 güzellik yarışmasında Türkiye'yi temsil eden Gizem Şahin birinci seçilirken, Kosova'yı bağımsız olarak tanımayan Rusya ve Sırbistan güzelleri ikinci ve üçüncü sırada yer almıştı.

Türkiye'nin Kim Kardashian'ı olarak Kosova basınında yer alan Gizem Şahin, yapmış olduğu açıklamada yarışmada Türkiye'yi temsil etmekten dolayı çok mutlu olduğunu söylemişti.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 15:24

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER